Zápich do dortu akrylový Simpsonovi ▹

239 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
239 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
227 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zápich do dortu akrylový Simpsonovi ▹

Detailní popis produktu

Výška: 14 cm (bez zapichovací části 8 cm)

Kategorie: Zapichovací 3D dekorace do dortu
EAN: 2023000003961
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

4a561bb6cb12cb1690b58bd90098025a
54 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
2025000005587
Sugar Sprinkles – sypání žlutý cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891721
Sypání na dort, dinosauři z cukru 55g
115 Kč
Měrná cena: 209,09 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3700392474294
278a2901ad0f096b6f653ab38fe56b66
166 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8721154440635
cz pim 434220001001 00
195 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360432
ef858eaf592c4abc2e62b99fbe88e9c9
141 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622060275
Cukrový máček, nebesky modrý 90g
95 Kč
Měrná cena: 105,56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101747
Cukrové zdobení, veselá abeceda 55g
120 Kč
Měrná cena: 218,18 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3700392474386
Sprinkle Medley – cukrové sypání Frozen 180g
216 Kč
Měrná cena: 120 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512697209
Cukrové perly, růžové 5 mm 80g
116 Kč
Měrná cena: 145 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101884
Cukrové perly, žluté 5 mm 80g
55 Kč
Měrná cena: 68,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101648
Cukrové perly, černé 7mm 40g
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000421