Zápich do dortu Baletky 1 zlaté s modrou sukní (2 ks) ▹

48 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
48 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
46 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zápich do dortu Baletky 1 zlaté s modrou sukní (2 ks) ▹

Detailní popis produktu

Vytvořte z dortu skutečné baletní představení! Tato sada dvou dekorativních zápichů ve tvaru baletních šatů okouzlí svou jemnou siluetou a nadýchanou sukénkou. Ideální pro narozeninové oslavy malých baletek, tematické párty či elegantní dívčí oslavy.

Výška: 15,5 cm (10,5 cm bez zapichovací části)

Kategorie: Zapichovací 3D dekorace do dortu
EAN: 2025000006065
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

a7fb09b3b2d1439f4bd00a4e5a7c9c82
101 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692716
Hnědé šupiny z mléčné kakaové polevy 2kg
399 Kč
Měrná cena: 19,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180046549
Cukrové perly Minnie 7mm 40g - růžová, šedá, bílá
39 Kč
Měrná cena: 97,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000000452
25d38819d1f3aed46982ee3614ff6689
💰 AKCE
128 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4823116715912
5498716eb2ffb618bc2e3b13f4368a7a
💰 AKCE
278 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4823116707580
Cukrové perly, světle zelená 5mm 80g
95 Kč
Měrná cena: 118,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101808
339924c58ed6a9369341dad595ae8b29
8024622060336
Cukrové perly, zlato-žluté matné 7 mm 80g
55 Kč
Měrná cena: 68,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101365
Cukrové perly, zlatožluté matné 5mm 1kg
560 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101372
Sprinkle Medley – perličky bordeaux 60 g
87 Kč
Měrná cena: 145 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512694673
Srdíčka z cukru, růžová 55g
115 Kč
Měrná cena: 209,09 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3700392474171
b20d1a1634e515518dc388efdef2b4de
99 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512694543