Zápich do dortu Baletní šaty stříbrné s růžovou sukní (2 ks) ▹

48 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
48 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
46 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zápich do dortu Baletní šaty stříbrné s růžovou sukní (2 ks) ▹

Detailní popis produktu

Vytvořte z dortu skutečné baletní představení! Tato sada dvou dekorativních zápichů ve tvaru baletních šatů okouzlí svou jemnou siluetou a nadýchanou sukénkou. Ideální pro narozeninové oslavy malých baletek, tematické párty či elegantní dívčí oslavy.

Výška: 13 cm (7 cm bez zapichovací části)

Kategorie: Zapichovací 3D dekorace do dortu
EAN: 2025000006027
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové zdobení, veselá abeceda 55g
120 Kč
Měrná cena: 218,18 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3700392474386
Cukrové perly, vánoční zelená 7mm 1kg
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101495
Cukrové perly, stříbrné matné 7mm 1kg
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101471
Cukrové perly růžové 7mm 40g
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2024000008536
Sugar Sprinkles – sypání růžový cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891707
38bb34daa9ec4b553673464bf2d58abc
67 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116723016
766e72c0ad9eefb19a366e10cda5df26
142 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116715622
Nonpareils – cukrovíé mini perličky, modré 80 g
103 Kč
Měrná cena: 128,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512694031
Cukrové květiny růžové PME (25 g) ▹
💰 AKCE
81 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 324 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
5056844800981
Růžový, žlutý a zelený kokos
51 Kč
Měrná cena: 56,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
1252
250ecca3c269e52a4ba811b50d4bf554
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844800738
Cukrové sypání Sprinkle Medley, zelené 65g
103 Kč
Měrná cena: 158,46 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512695502