Zápich do dortu červený s perlami LOVE (4 ks) ▹

110 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zápich do dortu červený s perlami LOVE (4 ks) ▹

Detailní popis produktu

Dodáte svému dortu eleganci i punc výjimečnosti pomocí tohoto zápichu zdobeného perličkami. Stylový nápis LOVE se skvěle hodí na svatební dorty, zásnuby, výročí nebo jakoukoliv slavnostní příležitost, kde chcete zdůraznit romantickou atmosféru.

Výška: 12,5 cm (4,5 cm bez zapichovací části)

Kategorie: Zapichovací 3D dekorace do dortu
EAN: 2025000005983
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové perly, modré a bílé 7mm 40g
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2025000000414
Cukrový máček, světle zelený 90g
95 Kč
Měrná cena: 105,56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101822
Cukrové perly, zlatožluté matné 5mm 1kg
560 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101372
5498716eb2ffb618bc2e3b13f4368a7a
💰 AKCE
278 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4823116707580
Cukrové perly, zlato-žluté matné 7 mm 80g
55 Kč
Měrná cena: 68,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101365
Soft Pearly, střední bílé 60g
115 Kč
Měrná cena: 191,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512694437
Sugar Sprinkles – sypání černý cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891769
Bílý cukrový máček, sypání pro cukráře 100g
121 Kč
Měrná cena: 1 210 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622080532
0026edf32b007da2c50bc22a75c64598
93 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5061027433122
Cukrové zdobení Spring Friends žluté a zelené 100g
123 Kč
Měrná cena: 123 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217874087
Cukrová srdíčka stříbrná 80g
55 Kč
Měrná cena: 68,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217872113
cz pim 434220001001 00
195 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360432