Zápich do dortu Happy Birthday s pejsky (9 ks) ▹

81 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
81 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
77 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zápich do dortu Happy Birthday s pejsky (9 ks) ▹

Detailní popis produktu

Veselý dortový zápich s nápisem Happy Birthday a motivem roztomilých pejsků je ideální dekorací pro narozeninové dorty všech milovníků psů. Dodá dortu hravý a osobitý vzhled a skvěle se hodí pro dětské i dospělé oslavy.

Výška dekorace: 13 - 23 cm (6 - 10 cm bez zapichovací části)

Kategorie: Zapichovací 3D dekorace do dortu
EAN: 8804675902902
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Soft Pearly, střední bílé 60g
115 Kč
Měrná cena: 191,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512694437
Sugar Sprinkles – sypání červený cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891738
Cukrové perly, černé 7mm 40g
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000421
Cukrové krystalky s čokoládou měděné 50g
48 Kč
Měrná cena: 96 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017986
Cukrové perly, zlatožluté matné 7mm 1kg
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101358
Cukrové kuličky zlaté velké 1kg
1 137 Kč
Měrná cena: 113,70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-AMO43
Cukrové perly, stříbrné matné 5mm 80g
55 Kč
Měrná cena: 68,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101440
Cukrová, barevná abeceda na dorty 25g
72 Kč
Měrná cena: 288 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844800950
Cukrová srdíčka stříbrná 80g
55 Kč
Měrná cena: 68,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217872113
Cukrové květiny růžové PME (25 g) ▹
💰 AKCE
81 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 324 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
5056844800981
Zlaté cukrové perly maxi 1kg
907 Kč
Měrná cena: 90,70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622080334
Bílý cukrový máček, sypání pro cukráře 100g
121 Kč
Měrná cena: 1 210 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622080532