Zápich do dortu růžový Happy Birthday s motýlky (4 ks) ▹

88 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
88 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
84 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zápich do dortu růžový Happy Birthday s motýlky (4 ks) ▹

Detailní popis produktu

Zkrášlete narozeninový dort půvabnou sadou 4 dekorativních zápichů, která obsahuje 1 zápich s nápisem „Happy Birthday“ a 3 samostatné zápichy motýlků. Jemné růžové provedení a elegantní motivy vytvářejí romantickou a slavnostní atmosféru, ideální pro dívčí oslavy či elegantní narozeninové dorty.

Výška dekorace: 12 - 18,5 cm (4 - 7,5 cm bez zapichovací části)

Kategorie: Zapichovací 3D dekorace do dortu
EAN: 6937623701882
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

cz pim 434219001001 00
572 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360760
0026edf32b007da2c50bc22a75c64598
93 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5061027433122
Bílý cukrový máček, sypání pro cukráře 100g
121 Kč
Měrná cena: 1 210 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622080532
Cukrové perly, světle zelené 7 mm 80g
95 Kč
Měrná cena: 118,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101785
Cukrové perly, vánoční zelená 7mm 80g
95 Kč
Měrná cena: 118,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101501
Sugar Sprinkles – sypání zelený cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891745
Cukrové perly, zlato-žluté matné 7 mm 80g
55 Kč
Měrná cena: 68,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101365
Sugar Sprinkles – sypání stříbrný cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891776
Sugar Sprinkles – sypání modrý cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891714
Cukrové perly, růžové 5 mm 80g
116 Kč
Měrná cena: 145 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101884
Cukrové perly, Vánoční zelená 5 mm 1kg
560 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101396
Sugar Sprinkles – sypání měděný cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891790