Zápich do dortu Vánoční domeček s vánočními motivy (7 ks) ▹

81 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
81 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
77 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zápich do dortu Vánoční domeček s vánočními motivy (7 ks) ▹

Detailní popis produktu

Dodejte svému vánočnímu dortu jedinečný sváteční vzhled pomocí sady dekorativních zápichů obsahujících jeden vánoční domeček a šest vánočních motivů. Tato sada vytvoří na vašem dezertu krásnou zimní atmosféru a zvýrazní jeho slavnostní charakter.

Výška: 11 - 18,5 cm (2,5 - 10,5 cm bez zapichovací části)

Kategorie: Zapichovací 3D dekorace do dortu
EAN: 5957240903163
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Sugar Sprinkles – sypání žlutý cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891721
Sugar Sprinkles – sypání zelený cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891745
0026edf32b007da2c50bc22a75c64598
93 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5061027433122
Cukrové zdobení, SUPERhrdinové - bílá, modrá, červená 50g
128 Kč
Měrná cena: 256 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3700392474607
Cukrové zdobení Spring Friends žluté a zelené 100g
123 Kč
Měrná cena: 123 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217874087
Růžový, žlutý a zelený kokos
51 Kč
Měrná cena: 56,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
1252
339924c58ed6a9369341dad595ae8b29
8024622060336
Cukrové perly, nebesky modrá 5mm 1kg
560 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101716
Cukrové perly, zlatožluté matné 5mm 80g
55 Kč
Měrná cena: 68,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101389
Cukrové perly, žluté 5 mm 80g
55 Kč
Měrná cena: 68,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101648
713db8ce7710a65755c21d8c5717168f
70 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512694895
Cukrové perly, vánoční zelená 7mm 1kg
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101495