Zápich do dortu zlatý Happy Birthday s kostí a tlapkami ▹

58 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
58 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
55 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zápich do dortu zlatý Happy Birthday s kostí a tlapkami ▹

Detailní popis produktu

Elegantní zápich do dortu „Happy Birthday“ ve zlatém provedení s motivem kosti a tlapek je ideální dekorací pro narozeninový dort každého milovníka psů. Stylový nápis v kombinaci s roztomilými motivy dodá dortu slavnostní vzhled a okamžitě upoutá pozornost. Zápich je lehký, snadno se zapichuje do dortu a hodí se jak na domácí oslavy, tak i na profesionální dorty.

Výška: 15 cm (7 cm bez zapichovací části)

Kategorie: Zapichovací 3D dekorace do dortu
EAN: 2025000007642
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové perly, vánoční zelené 5mm 80g
95 Kč
Měrná cena: 118,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101402
Cukrové perly růžové 7mm 40g
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2024000008536
Cukrové perly, Cars 5mm 1kg - červená, modrá, žlutá, černá
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102270
ef858eaf592c4abc2e62b99fbe88e9c9
141 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622060275
Cukrové perly, vánoční zelená 7mm 80g
95 Kč
Měrná cena: 118,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101501
82ab14f4bbf59a43d3a9188b6816bc12
8024622047320
25d38819d1f3aed46982ee3614ff6689
💰 AKCE
128 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4823116715912
Cukrový máček, nebesky modrý 90g
95 Kč
Měrná cena: 105,56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101747
Cukrové perly, zlatožluté matné 5mm 1kg
560 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101372
Sugar Sprinkles – sypání růžový cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891707
Cukrové perly, stříbrné matné 7mm 80g
75 Kč
Měrná cena: 93,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101488
Cukrové perly, stříbrné matné 7mm 1kg
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101471