Zdobení na cukroví, dorty - KAMÍNKY BRONZOVÉ, Německo 80g

74 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
74 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
70 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - KAMÍNKY BRONZOVÉ, Německo 80g
14647 CM146471
💰 AKCE

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Jedinečné vánoční zdobení na cukroví a jiné dezerty od Cake Masters

Vánoční sypání v uzavíratelné dóze. Dlouhá trvanlivost.

Složení: Cukr, ztužený rostlinný tuk (palmový olej / kokos), kakaový prášek silně odtučněný, glukózový sirup, barviva: E 171, E 172; Nátěrová látka: šelak; Emulgátor: SÓJOVÝ LECITHIN; rostlinný olej (kokosový). Může obsahovat stopy složek sóji.

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1782 KJ / 426 kcal
tuk 1,5 g / z toho celkem mastné kyseliny 0,6 g
sacharidy 94,7 g / z toho cukry 81,6 g
protein 0,6 g
sůl 0,1 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346477
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cereální kuličky v bílé čokoládě 5 mm 100g
78 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217871444
Motýlci červení a květiny mini žluté 30ks
48 Kč
Měrná cena: 1,60 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5907516516313
1680124852b395e9a42709250f856095
53 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399732
Cukrové perly,  Love mix 7mm 80g - bílá, růžová, červená
💰 AKCE
97 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 121,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
6427281102089
ddb3004d11b1952aa868a84754c2f306
235 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4260658660018
ac566d9c91809ed77e6d7b27811e5770
64 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399350
Cukrové zdobení zajíčci a mrkvičky 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844801810
Zkaramelizovaný burizonový krokant 40g
💰 AKCE
36 Kč
(–2 %)
Měrná cena: 90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8594217874346
a6a21eab660db9ecdba2c6a244ecfabf
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399756
b51d16f650dd53f69bb76c429f956059
56 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399541
Mandlový nugát 100g
83 Kč
Měrná cena: 83 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8596443027800
Cukrové perly, světle zelené 5mm 50g
39 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005624