Zdobení na cukroví, dorty - MODRÝ CUKR, Německo 100g

74 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
74 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
70 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - MODRÝ CUKR, Německo 100g
14646 CM146461
💰 AKCE

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Jedinečné vánoční zdobení na cukroví a jiné dezerty Cake-Masters slídový cukr zlatý 100g

Pestré vánoční - velikonoční sypání v uzavíratelné dóze. Dlouhá trvanlivost.

Složení:

Cukr, rostlinný tuk (kokos), barvivo: E 172; Nátěrová látka: šelak.

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1703 KJ / 401 kcal
tuk 0 g / z toho celkem mastné kyseliny 0 g
sacharidy 100 g / z toho cukry 100 g
protein 1,9 g
sůl 0 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346460
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, růžové - 4,5 cm
💰 AKCE
90 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712320835
37d130df57d28f023454c75022a7300d
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016460
22144e40119322ed26339d731065f114
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013124
Rakouské sypání pro cukráře - Modré 60g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
63 Kč
Měrná cena: 105 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
9100000092942
91e169552f68bfe4fc93549f713e1b5a
250 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773147
Drcený bisquit Pailleté Feuilletine 150g
89 Kč
Měrná cena: 59,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000008557
65991a999c337ca69222d776acbe9113
90 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4823116719569
cukrovy macek sweetart zluty a zeleny 40 g 2
💰 AKCE
38 Kč
(–2 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
2025000009325
Krásný jedlý květ - 15 ks - Pivoňka, žlutá 5,5 cm
💰 AKCE
266 Kč
(–15 %)
Měrná cena: 17,73 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
PM-320715
11bc1a278c947ddfcbd597aa77a0b4bc
264 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232770900
Čokoládové hobliny pomerančové 80g
💰 AKCE
23 Kč
(–75 %)
Měrná cena: 28,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (15 ks)
2017000026020
afa364603316f7ed68ebfb8d64bf076e
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622038267