Zdobení na cukroví, dorty - ZELENÝ CUKR, Německo 100g

74 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
74 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
70 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - ZELENÝ CUKR, Německo 100g
14650 CM146501
💰 AKCE

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Jedinečné vánoční zdobení na cukroví a jiné dezerty Cake-Masters slídový cukr zlatý 100g

Pestré vánoční - velikonoční sypání v uzavíratelné dóze. Dlouhá trvanlivost.

Složení:

Cukr, rostlinný tuk (kokos), barvivo: E 172; Nátěrová látka: šelak.

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1703 KJ / 401 kcal
tuk 0 g / z toho celkem mastné kyseliny 0 g
sacharidy 100 g / z toho cukry 100 g
protein 1,9 g
sůl 0 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346507
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

fd2c66e5a90ea84cd95de57c33a539b7
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117404
c6f25fc1a6504f191438c9a1e4d4dd11
133 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106877
Cukrové perly zlaté 5 mm 50g
57 Kč
Měrná cena: 114 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000011809
2dc73908cd8df368b1f8d579f635d5fe
53 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399848
Zkaramelizovaný burizonový krokant 40g
💰 AKCE
36 Kč
(–2 %)
Měrná cena: 90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8594217874346
63a13b85bf56d0e178ccd9c58e05341f
83 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773185
22144e40119322ed26339d731065f114
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013124
Cukrové zdobení na dort Piráti 3 x 23,3g
55 Kč
Měrná cena: 78,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773448
Cukrová srdíčka - malá bílá, broskvová a červená 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000010581
11bc1a278c947ddfcbd597aa77a0b4bc
264 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232770900
Cukrové zdobení Fotbal na dort 3 x 23g
88 Kč
Měrná cena: 125,71 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8435599773424
Cukrové perly,  Love mix 7mm 80g - bílá, růžová, červená
💰 AKCE
97 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 121,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
6427281102089