Zrníčka kávy z tmavé čokolády 80g - bez obsahu kávy

83 Kč Měrná cena: 103,75 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
83 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
79 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zrníčka kávy z tmavé čokolády 80g - bez obsahu kávy

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Kávová zrníčka z čokolády na cupcakes a zdobení dezertů

Tato čokoláda má několik využití. Je vhodná pro dekorace jak dortů, tak na vánoční cukroví. Hodí se báječnně také na dekoraci kávy, dezertů jako jsou Tiramisu a jiné kávové lahůdky.

Složení:

cukr, kakaová hmota (43,61%), kakaové máslo, leštící prostředek: E904 - šelak, E414 - arabská guma, kávová pasta, bezvodný MLÉČNÝ tuk, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin, přírodní vanilkové aroma, nízkotučný kakaový prášek

Obsah kakaové sušiny min. 45%.

Hmotnost: 80 g

Výživové údaje na 100g:

Energie 2230 kJ / 533kcal, Tuky 28,8 g,z toho nasycené mastné kyseliny 18 g,Sacharidy 52,8 g, z toho cukry 49,8 g, Bílkoviny 6,4 g, Sůl 0,02 g

Země původu:

Česká republika

 

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 8594037361989
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

790add002c317ecbe362b2bdcfd00f37
382 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705494
dc8b158921530be7e47aaacc0a411175
130 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285103449
f261240b7653a46315e1c46bea4a7f00
382 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704442
7e3375c104dd69988ec2ae7aa693551c
386 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116721951
Čokoládová dekorace - srdíčka prohnutá 80g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
102 Kč
Měrná cena: 127,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
9100000446585
cfc41a685f6e4f1010a0b850cadc45cd
267 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704701
79d54c655c0449296d2310837ffbeecd
386 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116722057
3b8a1f064718e4d74c8afbec2c549a31
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874230
57bf79760c1b278e01530559406f2b60
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285111826
Bílé šupiny z mléčné polevy 2kg
393 Kč
Měrná cena: 19,65 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180046563
Čokoládová dekorace koule Blue Pearl 8ks
117 Kč
Měrná cena: 14,63 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000000342
Křupavé kuličky v čokoládě Mix ( bílá, mléčná, hořká ) 4mm 500 g/sáček
411 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
MOI-BAR9734