Bílé čokoládové šupiny Master Martini 250g

66 Kč Měrná cena: 26,40 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
66 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
63 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Bílé čokoládové šupiny Master Martini 250g
Bílé čokoládové šupiny Master Martini 250g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Bílé čokoládové šupiny Master Martini pro neodolatelné zdobení

Elegantní finiš pro vaše pečení: Hledáte rychlý a efektní způsob, jak dodat svým sladkým výtvorům luxusní vzhled? Specializovaný eshop Sladké potřeby přináší jemné bílé šupinky, se kterými snadno proměníte každý zákusek i narozeninový dort v umělecké dílo.

Proč si produkt zamilujete

Rychlé a efektní dekorování: Křehké vločky o velikosti 0,3 až 1 cm představují perfektní čokoládové zdobení, které spolehlivě drží na krémech, šlehačce i polevách.

Všestranné využití v kuchyni: Šupiny skvěle ozdobí slavnostní dorty, drobné cupcaky, řezy i zmrzlinové poháry.

Skvělá volba pro profesionály i začátečníky: Pokud vybíráte spolehlivé cukrářské potřeby a chcete mít po ruce vše na dort, tyto italské čokoládové šupiny vám ušetří spoustu času při práci.

Parametry a složení

Značka: Master Martini | EAN: 2017000001317

Složení: cukr, plně hydrogenované rostlinné tuky (palmojádrový), SUŠENÉ ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO (8%), LAKTÓZA, emulgátor (E322 SOJOVÝ LECITIN), glukózový sirup, glazurující činitel (E904), vanilin.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2413 kJ/578 kcal, tuky 36 g (z toho nasycené 35 g, z toho trans 0,2 g), sacharidy 61 g (z toho cukry 61 g), bílkoviny 2,6 g, sůl 0,11 g

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě (do 20°C).

Kategorie: Hoblinky
EAN: 2017000001317
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládové hobliny DUO bílá a tmavá 80g
78 Kč
Měrná cena: 97,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002116
Čokoládové hobliny TRIO 80g
86 Kč
Měrná cena: 107,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000022046
Čokoládové hobliny bílé na dort 80g
74 Kč
Měrná cena: 92,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870935
Čokoládové hobliny tmavé 80g
75 Kč
Měrná cena: 93,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217871031
Čokoládové hobliny citronové na dort 80g
90 Kč
Měrná cena: 112,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000008002
Čokoládové hobliny tmavé mini 80g
75 Kč
Měrná cena: 93,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
2017000000501
Čokoládové hobliny jahodové 80g
88 Kč
Měrná cena: 110 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8594217870973
Šupiny z polevy červené na dort 50g
29 Kč
Měrná cena: 58 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005792
Čokoládové hobliny, limetkové - zelené 80g
87 Kč
Měrná cena: 108,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217871000
Čokoládové hobliny, karamelové 80g
81 Kč
Měrná cena: 101,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000000518