Bio čokoládové posypky 150g - RUF | Skvělé pro Váš domácí dort

93 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
93 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
88 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Bio čokoládové posypky 150g - RUF | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Bio čokoládové posypky 150g - RUF ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Bio čokoládové posypky 150g - RUF, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Bio čokoládové posypky. Balení 150 g.
Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 4002809025570
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Tyčinky z polevy (tmavé) 100 g/dóza
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-DULSR111-01
Motýlci 16 ks - bílá čokoláda s potiskem
Z RAKOUSKA 🇦🇹
72 Kč
Měrná cena: 4,50 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000838267
Čokoládové kousky termostabilní karamelové Gold 150g
88 Kč
Měrná cena: 58,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874216
d40bb6c4b8ee452459ee24acf723f7ef
133 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516160
f261240b7653a46315e1c46bea4a7f00
382 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704442
Jogurtová čokoláda jahodová
Z RAKOUSKA 🇦🇹
80 Kč
Měrná cena: 106,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
9100000926865
Zapékací 23% čokoládová dekorace 100g, bílá
💰 AKCE
40 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4063367222986
b5d37edf07ccd0ad32db6cabc052ecac
382 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704435
7421b972a44c1e7cfbba8122128de533
381 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705487
33ddf1231c2d434b019c7f0606f70aa2
382 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705517
Šupiny z polevy modré na dort 50g
27 Kč
Měrná cena: 54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000004603
9278b7363d95b0158c63e1ac302be959
84 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000000017