Dekorace na dort, Dinosauři 25g - jedlá dekorace

standardní cena: 79 Kč –15 % 67 Kč Měrná cena: 268 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
67 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
64 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Dekorace na dort, Dinosauři 25g - jedlá dekorace
Dekorace na dort, Dinosauři 25g - jedlá dekorace
💰 AKCE
79 Kč –15 %

Detailní popis produktu

Vytvořte dobrodružný narozeninový dort s jedlými dinosaury

Prehistorické dobrodružství: Objevte hravé jedlé zdobení, které nabízí specializovaný eshop Sladké potřeby pro vaše kreativní pečení. Barevní dinosauři v mžiku promění každý dětský narozeninový dort i sladké cupcakes v nezapomenutelný zážitek.

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý vizuální efekt: Pestrobarevné cukrářské sypání dodá sladkostem hravý motiv bez nutnosti zdlouhavého modelování.

Univerzální dekorace: Jedlé figurky skvěle ozdobí moderní dorty, muffiny i slavnostní dezerty na každou dětskou oslavu.

Snadná aplikace: Stačí dinosaury nasypat na čerstvý cukrářský krém nebo polevu, kde budou spolehlivě držet.

Vše na dort pohromadě: Pořiďte si spolehlivé cukrářské potřeby a slaďte dekorace tak, aby perfektním základem byla vhodná potahovací hmota.

Parametry a složení

Značka: PME | EAN: 5056844801100

Hmotnost: 25 g | Barva: modrá, oranžová, červená, zelená, žlutá

Návod k použití: Sypání aplikujte na vlhký povrch krému, polevy nebo těsta; pro lepší přilnavost nanášejte ihned po dokončení povrchu.

Složení: Dextróza, kukuřičný škrob, dextrin, zahušťovadlo (E414), protispékavá látka (E470b), aroma, lešticí látka (E904, E903), barvivo (E160a, E133, E120).

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota cca 1548 kJ / 370 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), sacharidy 93 g (z toho cukry 72 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,03 g.

Skladování: Skladujte v suchu a chladu, chraňte před vlhkostí a přímým slunečním zářením; po otevření dobře uzavírejte.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 5056844801100
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cereální kuličky v barevné čokoládě 5 mm 450g
451 Kč
Měrná cena: 100,22 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436585420865
Cukrové tyčinky hnědé a zlaté 50g
36 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000014558
Cukrový JEDNOROŽEC pro dekoraci dortu 1ks
182 Kč
Měrná cena: 227,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
2010000025505
Čokoládové mini lentilky 80g
75 Kč
Měrná cena: 93,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217871802
Čokoládová dekorace Magnolia růžová 10ks
68 Kč
Měrná cena: 6,80 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000003159
Cukrové zdobení Prasátko Pepina 3 x 23,3g
63 Kč
Měrná cena: 90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773394
Cukrové tyčinky bílé, červené a modré 90g
123 Kč
Měrná cena: 136,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217871864
Cukrové perly modré a bílé 7 mm 50g
59 Kč
Měrná cena: 118 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000012004
Cereální kuličky v ruby čokoládě 100g
134 Kč
Měrná cena: 134 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000019824
Včela - cukrové ozdoby na dort 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844800967
c0479d647f84b11d9600bad965094e1b
💰 AKCE
59 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217872359
Perlicčky cukrové, perleťové 5mm 60g - zelená
62 Kč
Měrná cena: 103,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873240