BALÍKOVNA? Levně a rychle druhý den u vás, třeba v oblíbené trafice

balikovna

V průběhu posledního roku Česká pošta značně rozšířila síť svých výdejních míst nazývaných Balíkovna. Dosud to byly jen větší pošty. Nyní se jako výdejní místa Balíkovny využívají místa jako čerpací stanice, trafiky, potraviny a jiné menší obchody nebo služby. Celkem je to aktuálně něco přes 2000 výdejních míst mimo poštu

Výhoda je zřejmá - vyhnete se možným frontám na poště a často i pohodlněji zaparkujete. Navíc je síť těchto míst hustější než poštovní úřady a tak si pro balíček můžete dojet třeba jen do vedlejší ulice nebo dojít pěšky, i když poštu máte daleko. Z pohledu zákazníka je to podobné jako u Zásilkovny, nyní však v porovnání právě s konkurencí značně rychlejší a spolehlivější. 

Je to snadné, v nákupním košíku si vyberete Balíkovnu, kliknete na odkaz "zvolte pobočku.." a vyberete si podle názvu vaší obce, nebo i podle PSČ svoji výdejnu, která je vám nejblíže, je vám nevíce sympatická, nebo třeba u vaší práce. Když budete tedy objednávat zboží, ať už u nás nebo jinde, nezapomeňte na tuto možnost. Nemusíte zadávat PSČ, naopak výhodnější je zadat název obce a vyjede vám seznam všech výdejních míst - těch na poště i všech mimo poštu. Například jako na dalším obrázku, který ukazuje výběr Balíkovny na našem eshopu.