27.5.-3.6. DOVOLENÁ

Možnost zaslání vaší zásilky potravin v TERMO balení

Nově si u nás můžete své zboží nechat doručit v TERMO BALENÍ. Tato služba se hodí především v jarních, letních a podzimních měsících, ale nenechte se zmást. Váš balíček se může v teple vyskytnout celoročně. Nikdy nevíte co cestou zažije, co když si zrovna váš balíček naloží kurýr do kabiny a bude ho několik hodin vozit v přetopené kabině vozu, co když položí obsluha výdejny váš balík do přetopené místnosti? Nikdy nevíte co se může přihodit.

Nabízíme dvě možnosti TERMO balení a plánujeme i možnost třetí plně komfortní.

  • Aktuálně je tu levnější základní varianta ochrany: zabalení chlazených a čokoládových výrobků do alobalové folie. Ta zajistí to, že v případě kdy se balík cestou náhle vyskytne u zdroje tepla (topení, slunce) zpomalí se průnik tepla k produktu a nedojde tak k jeho rychlé zkáze.
  • Dražší a střední ochranná varianta je TERMO TAŠKA, tu vám před přepravou namrazíme, vložíme do ní chlazené produkty a čokolády z objednávky, uzavřeme a následně zabalíme. Tím se uchová nejméně na 12 hodin chlad uvnitř tašky a potraviny se tak k vám dostanou v maximální možné kondici. Stejně tak platí to, že i takovéto balení daleko déle odolá zdroji tepla a ochrání to vaše potraviny před nečekaným zážitkem.
  • Nejdražší a zároveň nejvíce účinnou variantu teprve připravujeme, půjde o vratné polystyrénové, nebo plastové termo krabice s chladící vložkou. Ty zajistí chlad 7°C až na 48 hodin a propustnost tepla zadrží nejméně 12 hodin. tato varianta bude vyžadovat úhradu vratné zálohy cca 300 - 400 Kč. Tato záloha se vám obratem vrátí ihned po vrácení lednice k nám. (připravujeme již brzy). Cena předběžně 180 Kč vč. zpětné dopravy lednice.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení