Alibona Višně se sladidlem 360 g

36 Kč Měrná cena: 10 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
36 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
34 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Alibona Višně se sladidlem 360 g

Detailní popis produktu

Alibona Višně se sladidlem 360 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Alibona Višně se sladidlem 360 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

višně se sladidlem 360g

Složení produktu Alibona Višně se sladidlem 360 g:


#ShowMore#

Višně, voda, sladidlo: sacharin

Jaké má produkt ALERGENY?
Neobsahuje: Neobsahuje žádné povinné deklarace alergenů

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Alibona Višně se sladidlem 360 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 118kJ, Bílkoviny 0,47g, Tuky 0,28g, Mastné kyseliny nasycené 0,1g, Sacharidy 5,7g, Cukry 5,3g, Sůl 0g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Objem: 180ml, Obsah pevného podílu: 180g, Hmotnost obsahu: 360g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Nevystavujte přímému slunečnímu záření, skladujte v suchu při teplotách od 2 oC do 30 oC, po otevření uchovejte v chladu a temnu a urychleně spotřebujte
VÝROBCE
Alibona,a.s., Svatoplukova 1416/15, 784 01 Litovel
NÁVOD K POUŽITÍ
V teplém i studeném stavu jako příloha k hotovým pokrmům, pro přípravu ovocných salátů, směsí a hotových pokrmů
Kategorie: Sladké zavařeniny
EAN: 8595008101450
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 0
Kód výrobce: 191.41
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Dezertní puding s příchutí Karamel 37g
💰 AKCE
14 Kč
(–17 %)
Měrná cena: 37,84 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (20 ks)
9044400076006
Dezertní puding s příchutí Pistácie 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
9055500081067
Dezertní puding s příchutí Lískový ořech 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
9055500118138
Dezertní puding s příchutí Lesní plody 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (16 ks)
9044400079007
Dezertní puding s příchutí Broskve 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
9055500081166
Dezertní puding s příchutí Banán 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (18 ks)
9044400078000
cz pim 282268005001 00
282 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
18595139778016
cz pim 269122001001 00
857 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
9001432002113
cz pim 613778001001 00
183 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
9001432031656
96559e70811f4b0f80d4b5f541bd7304
219 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8586000490680
cz pim 361582003001 00
192 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3330720251053
Hamé Džem jahůdka 260 g
💰 AKCE
40 Kč
(–20 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (13 ks)
8594001698608