Turecké Mandarinky 312g, sladké - kompot Skvělé pro vánoční ovocné košíčky

30 Kč Měrná cena: 9,62 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
30 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
29 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Turecké Mandarinky 312g, sladké - kompot Skvělé pro vánoční ovocné košíčky

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Mandarinkový kompot pro cukrářské potřeby a vánoční cukroví

Objevte tajemství dokonalého vánočního cukroví, po kterém se budou všichni ptát. Znáte ten pocit, když ochutnáte vánoční cukroví u někoho jiného a přemýšlíte, proč ty jejich mandarinkové košíčky chutnají úplně jinak? Tak božsky, že byste nejraději snědli celý talíř? Prozradíme vám tajemství cukrářských mistrů, které promění vaše vánoční pečení v kulinářský zážitek.

Co kdyby existoval způsob, jak vytvořit dokonalé ovocné - mandarinkové košíčky, které budou:

- Šťavnaté a plné chuti
- Perfektně vyvážené mezi sladkostí a kysělostí
- Profesionálně vypadající jako od cukráře
- Vzbuzující obdiv u každého, kdo je ochutná

Představujeme vám náš prémiový mandarinkový kompot, vyrobený podle tradiční receptury s pečlivě vybranými mandarinkami v dokonale vyváženém nálevu.

Hmotnost: 312g z toho pevný podíl ovoce 175g

Proč je náš mandarinkový kompot jiný než ostatní?

- Ručně tříděné mandarinky té nejvyšší kvality z pobřeží Turecka
- Speciální složení nálevu s cukrem
- Konzistence přizpůsobená přesně potřebám cukrářů
- Ideální velikost mandarinek pro vánoční cukroví
- Perfektní poměr šťávy a ovoce

Nezapomeňte, že kvalitní suroviny jsou základem úspěchu. S naším mandarinkovým kompotem bude vaše cukroví nepřekonatelné!

Skladování: Skladujte od 0°C -25°C, po otevření skladujte v ledničce. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Složení: 

mandarinky 56%, voda, cukr, regulátor kyselosti kyselina citronová.

Pozor - ve výrobku se mohou vyskytovat pecky nebo jejich úlomky.

Nutriční hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 301 kJ
Energetická hodnota kcal 71 kcal
Tuky 0,5 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g
Sacharidy 16 g
    - z toho cukry 16 g
Bílkoviny 0,6 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,1 g

 

Země původu:

Turecko

Výrobce: ESSA s.r.o. Okružní 34, České budějovice  - CZ

Zákonný název potraviny: Višňový kompot odpeckovaný, jednodruhový s nálevem a se sladidlem, sterilovaný.

Kategorie: Kandované a nakládané ovoce a ovocná pyré
EAN: 8594008331263
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Dezertní puding s příchutí Karamel 37g
💰 AKCE
14 Kč
(–17 %)
Měrná cena: 37,84 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (20 ks)
9044400076006
Dezertní puding s příchutí Lískový ořech 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
9055500118138
Dezertní puding s příchutí Lesní plody 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (16 ks)
9044400079007
Dezertní puding s příchutí Broskve 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
9055500081166
Dezertní puding s příchutí Banán 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (18 ks)
9044400078000
Kandovaná pomerančová kůra 100 g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
27 Kč
Měrná cena: 27 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
9100000825175
Návrh bez názvu 2023 11 12T223616.444
Z RAKOUSKA 🇦🇹
64 Kč
Měrná cena: 64 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
9100000825236
Kandovaný Ananas 100g
33 Kč
Měrná cena: 330 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8586012820956
Kandované citrusy
Z RAKOUSKA 🇦🇹
36 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
9100000825199