Čokoládová lízátka Monarc Schoko Lolly 150 g (10 ks)

74 Kč Měrná cena: 7,40 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
74 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
70 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová lízátka Monarc Schoko Lolly 150 g (10 ks)
Čokoládová lízátka Monarc Schoko Lolly 150 g (10 ks)
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dopřejte si sladkou radost s čokoládovými lízátky Monarc

Potěšte své blízké nebo ozdobte své pečení: Tato prémiová čokoládová lízátka přináší radost všem milovníkům sladkostí a skvěle doplní každý narozeninový dort.

Proč si produkt zamilujete

Kvalitní čokoláda: Vychutnejte si bohatou chuť kakaa, která pozvedne vaše dorty na novou úroveň.

Univerzální dekorace: Lízátka představují ideální vše na dort, co dodá vašim výtvorům hravý a neodolatelný vzhled.

Profesionální výsledek: S produkty z našeho eshop Sladké potřeby zvládnete zdobení snadno a rychle.

Parametry a složení

Značka: Monarc | EAN: 4061461708290

Složení: Cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO (18 %), kakaová hmota, MLÉČNÝ cukr, sušená sladká SYROVÁTKA, emulgátor: SÓJOVÉ lecitiny. Kakao nejméně 30 %.

Kategorie: Právě letí - sezónní nabídka cukrovinek a dárků pro malé i velké
EAN: 4061461708290
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Bohemia arašídy 100 g
24 Kč
Měrná cena: 240 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (21 ks)
4000265060012
cz pim 602785001001 00
💰 AKCE
39 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8099000488925
cz pim 619325001001 00
💰 AKCE
75 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4001242108222
cz pim 492496001001 00
💰 AKCE
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595606210868
Pringles Sýr Cibule 165 g
59 Kč
Měrná cena: 35,76 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5053990101535
cz pim 604401001001 00
56 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5900259118639
cz pim 612863001001 00
49 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5949040205196
cz pim 498685001001 00
915 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4251097402888
cz pim 613696001001 00
💰 AKCE
166 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594002079079
Jolly Time Popcorn se sýrovou příchutí 100 g
31 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
028190009627
cz pim 399416001002 00
294 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5900259093141
cz pim 473004001001 00
38 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595606209534