Čokoládové tyčinky Choceur Kipferl Traum 200 g

62 Kč Měrná cena: 31 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
62 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
59 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládové tyčinky Choceur Kipferl Traum 200 g
Čokoládové tyčinky Choceur Kipferl Traum 200 g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dopřejte si sváteční chuť v každém soustu

Zpříjemněte si pečení s těmito lahodnými tyčinkami, které v sobě spojují jemnou mléčnou čokoládu a křupavé kousky tradičních vanilkových rohlíčků. Ideální volba pro každého cukráře, který hledá prvotřídní suroviny pro své narozeninový dort.

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní chuť: Kombinace bohaté mléčné čokolády a vanilkové náplně povýší vaše dorty na mistrovské dílo.

Kreativní zdobení: Použijte tyčinky jako netradiční dekoraci nebo je doplňte o cukrářské potřeby z našeho e-shopu Sladké potřeby.

Profesionální výsledek: Skvěle doplňují vše na dort, co potřebujete k vytvoření dokonalého sladkého zážitku.

Parametry a složení

Značka: Choceur | EAN: 4061459493399

Složení: cukr, sušené plnotučné MLÉKO, kakaové máslo, kakaová hmota, MÁSELNÝ TUK, LAKTÓZA, rostlinné tuky (palmový, bambucký), PŠENIČNÁ MOUKA, emulgátor: lecitiny (SÓJA), sušené PODMÁSLÍ, sušené odstředěné MLÉKO, PŠENIČNÝ ŠKROB, sirup z fruktózy a glukózy, přírodní aromata, vanilkový extrakt, jedlá sůl, kypřicí látky (hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan amonný), mletá bourbonská vanilka. Může obsahovat LÍSKOVÉ OŘECHY, MANDLE, ARAŠÍDY, JINÉ SKOŘÁPKOVÉ PLODY a VEJCE.

Skladování: Chraňte před teplem!

Kategorie: Právě letí - sezónní nabídka cukrovinek a dárků pro malé i velké
EAN: 4061459493399
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Van Almerk Kešu ořechy pražené solené 60 g
💰 AKCE
45 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
8594002072926
cz pim 339120011002 00
💰 AKCE
34 Kč
(–2 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8586015878596
cz pim 493593001001 00
💰 AKCE
823 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5900259136084
Mini grissini s parmazánem 150g – Křupavý luxus z Milána
💰 AKCE
40 Kč
(–9 %)
Měrná cena: 26,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8007900402806
cz pim 475994001002 00
💰 AKCE
1 001 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5900259128515
Bohemia Hradecké tyčinky kmín sůl 90 g  – prodej po kartonu 27 ks
18 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595606204263
cz pim 621645001001 00
💰 AKCE
71 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595606212039
KARTON - Bohemia Chips špíz 18 x 130 g
631 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595606210110
cz pim 601453001001 00
13 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8099000488135
PRINGLES Paprika 40 g
💰 AKCE
34 Kč
(–2 %)
Měrná cena: 85 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
5053990161614
cz pim 399416001002 00
294 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5900259093141
KARTON - Bohemia Chips solené 18 x 60 g
406 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595606210004