Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, hořká čokoláda 25g

69 Kč Měrná cena: 276 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
69 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
66 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, hořká čokoláda 25g
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, hořká čokoláda 25g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Kouzelné čokoládové nápisy a jemné linie na vaše sladkosti

Jednoduché psaní a kreslení na sladkosti: Psaní vzkazů nebo vytváření dekorativních tvarů na sušenky, cupcaky i dorty nebylo nikdy snazší. Pro vaše kreativní pečení nabízí eshop Sladké potřeby tubu s tmavou polevou a lahodnou vanilkovou příchutí, která posune sladké výtvory na vyšší úroveň.

Proč si produkt zamilujete

Tenká aplikační tryska: Tato praktická cukrářská zdobicí tužka vám umožní vykreslit precizní linky i drobné nápisy s naprostou lehkostí.

Rychleschnoucí a opakovaně použitelná: Receptura rychle schne pro čistý výsledek bez rozmazání a tubu lze navíc znovu rozehřát pro opakované použití. Každá taková čokoládová poleva šetří váš čas a usnadňuje práci bez zbytečného špinění nádobí.

Dokonalý finiš pro každou oslavu: Vytvořte osobitý vzkaz přímo na slavnostní narozeninový dort nebo jemně ozdobte řezy. Tyto praktické cukrářské potřeby skvěle doplní potahovací hmota i hravé cukrové zdobení, přičemž u nás pořídíte vše na dort na jednom místě.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8720512695656

Složení: cukr, rostlinný olej (palmový, bambucký), 16,0 % kakaový prášek (se sníženým obsahem tuku), emulgátor: E322 (slunečnicový), aroma. Může obsahovat: MLÉKO.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2350 kJ / 570 kcal, tuky 38 g (z toho nasycené mastné kyseliny 36 g), sacharidy 50 g (z toho cukry 48 g), bílkoviny 3,5 g, sůl 1,3 g.

Skladování: skladujte na tmavém a suchém místě při teplotě 15–20 °C.

Hmotnost: 25 g

Země původu: Nizozemsko

Kategorie: Fixy a psací gely
EAN: 8720512695656
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Modrá cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322464
Jedlý fix oboustranný MODECOR - černý
89 Kč
Měrná cena: 89 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8019447220935
Zdobicí tuba na psaní, gel žlutý psací 20 g
62 Kč
Měrná cena: 62 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622077754
Zdobicí tuba na psaní, gel oranžový psací 20 g
62 Kč
Měrná cena: 62 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622077761
11226 CM112261 (1)
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712312267
Zlatý jedlý fix
Z NĚMECKA 🇩🇪
93 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060475074215
00564a8ee77dc79474cce1ff6484af85
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092900815
Červená cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322440
Zdobicí poleva v tubě, bílá čokoláda 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8721154443872
Červený fix jedlý
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712312274