aro Cukr krupice 1 kg

standardní cena: 28 Kč –7 % 26 Kč Měrná cena: 2,60 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
26 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
25 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
aro Cukr krupice 1 kg
Cukr krupice pro vánoční cukroví a cukrářské potřeby 1 kg
💰 AKCE
28 Kč –7 %

Detailní popis produktu

aro Cukr krupice 1 kg za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . aro Cukr krupice 1 kg máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Cukr krupice

Složení produktu aro Cukr krupice 1 kg:


#ShowMore#

Cukr krupice

Jaké má produkt ALERGENY?
Neobsahuje: Neobsahuje žádné povinné deklarace alergenů

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - aro Cukr krupice 1 kg / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1680kJ, Bílkoviny 0g, Tuky 0g, Mastné kyseliny nasycené 0g, Sacharidy 100g, Cukry 100g, Sůl 0g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 1000g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte při teplotě nejvýše 30 °C a relativní vlhkosti vzduchu nejvýše 70 %.
VÝROBCE
Cukrovar Vrbátky a.s., 798 13 Vrbátky 65
Kategorie: Cukr
EAN: 8594017310402
Právě v akci: Ano - akce běží
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 694
Kód výrobce: 173.6
V akci do: 02.06.2026
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

cz pim 487406001001 00
💰 AKCE
15 Kč
(–50 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (17 ks)
8595072603959
cz pim 266833001002 00
494 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037364416
cz pim 492618001001 00
66 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594073173522
cz pim 496817001001 00
49 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4006363114725
cz pim 492625001001 00
66 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594073173546
cz pim 492619001001 00
66 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594073173539
cz pim 448255001002 00
7 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (28 ks)
8588000027330
Premium Puding hořká čokoláda 52 g Dr.Oetker
17 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8584002004850
Perník 540 g - směs na rychlý perník
83 Kč
Měrná cena: 15,37 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595072602075
Krtkův dort originál 435 g
💰 AKCE
83 Kč
Měrná cena: 19,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072607209
Perník 5 kg - směs na pečení
407 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594057952105
Krtkův dort Black & White 435 g
94 Kč
Měrná cena: 21,61 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072630719