Cukrářská sada vykrajovátek a válečku zelená s vánočním motivem (4 ks) ▹

234 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
234 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
222 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrářská sada vykrajovátek a válečku zelená s vánočním motivem (4 ks) ▹

Detailní popis produktu

Kovové vykrajovátko je praktickým pomocníkem při přípravě domácího cukroví, sušenek, perníčků i dalších pečených dobrot. Umožňuje snadno vykrajovat pravidelné tvary z připraveného těsta a vytvářet sladkosti s čistými a upravenými okraji.

Využít jej můžete také při práci s marcipánem, fondánem a dalšími modelovacími hmotami. Vykrojené tvary lze použít jako samostatné dekorace nebo jako součást zdobení dortů, cupcakes, zákusků a dalších dezertů.

Pevné kovové provedení je vhodné pro opakované používání a snadnou manipulaci při vykrajování. Vykrajovátko se hodí pro každodenní i sezónní pečení a využijete jej při domácí i profesionální cukrářské tvorbě.

Použití: Těsto nebo modelovací hmotu rozválejte na požadovanou tloušťku, přiložte vykrajovátko, pevně jej přitlačte a vykrojte požadovaný tvar.

Hlavní vlastnosti:

• vhodné na sušenky, perníčky a cukroví

• lze použít také na marcipán a modelovací hmoty

• umožňuje vytvářet pravidelné a čisté tvary

• pevné kovové provedení

• vhodné pro opakované použití

• vhodné pro domácí i profesionální cukrářskou tvorbu

Materiál: nerez
Délka válečku (s držadly): 22,5 cm
Rozměr vykrajovátek: 7 - 8 cm

Ilustrační foto.

Kategorie: Tipy pro vánoční pečení cukroví
EAN: 6941301070146
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrový máček zelený 50g
32 Kč
Měrná cena: 64 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2025000005129
f1a8b7deed421df4a2e34ad5cada4b15
276 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6941301070047
387789c7cd04f2663f416616a4828a89
25 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809021619
Ovocná náplň Šípek 1kg
168 Kč
Měrná cena: 16,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-106301
Citrón - Aroma do potravin 20ml
42 Kč
Měrná cena: 210 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (18 ks)
8590105550125
Dávkovací zdobička 490ml na čokoládu a královskou glazuru
32 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
4337147812989
40423d37c9410d507cd7c54bf80f3c35
36 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594021413229
6dc782e8807d3bfa695c443b22485f00
51 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607934572
877b7e7e0a0ffdfb6bd92663824525ac
133 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
WREATH-2
c33a53ee48740986b694664b26905da6
188 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000002005
05b40de9b0bc439d8799680b9d2cedc1
179 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000001992
cz pim 610687001001 01
23 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8721037103879