Cukrová dekorace - Fotbal 4ks

98 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
98 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
93 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová dekorace - Fotbal 4ks
11911 CM119110
💰 AKCE

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Jemná cukrová ozdoba na dort.

Obdržíte 4 fotbalisty
Délka: cca 25 mm
Šířka : cca 25
mm Výška: cca 40 mm
Různé barvy

Baleno v ochranném boxu pro bezpečnou přepravu. Stačí vybalit a použít na dortu, lze dekorovat prachovým leskem.

Složení: cukr, zahušťovadlo: E 414; MLÉČNÉ PROTEINY, acidifikátor: E 330; Carthamus koncentrát, barviva: E 100, E 120, E 132, E 150d, E 160a, E 172. Může obsahovat stopy lepku, vaječné a sójové složky a ořechy.

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1700 KJ / 406 kcal
tuky 0,3 g / z toho celkem mastné kyseliny 0,1 g
sacharidy 99,1 g / z toho cukry 99,1 g
protein 0,5 g
sůl 0,2 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 4250712319112
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové oči - 25g - očička z cukru
Z RAKOUSKA 🇦🇹
97 Kč
Měrná cena: 388 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (25 ks)
4250448317116
Cukrová dekorace Duhové MAKRONKY 6 ks
Z RAKOUSKA 🇦🇹
82 Kč
Měrná cena: 13,67 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
9100000002293
Ozdoba z královské glazury - MODRÉ KVÍTEČKA č.22
💰 AKCE
42 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 1,40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
3.047-22
348f3b2616fff197677c579ab82675f4
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622084196
Cukrové dekorace bílý květ s růžovým dekorem 32 ks
90 Kč
Měrná cena: 2,81 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512695793
11939 CM119391
💰 AKCE
89 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4250712319396
Ozdoba z královské glazury - Vánoční skřítek 14 ks
💰 AKCE
30 Kč
(–9 %)
Měrná cena: 2,14 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
3.064-29
cacb673292163269f9ff5aba77640f68
164 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435035103761
12251 CM122510
💰 AKCE
238 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322518
Cukrová srdíčka - malá bílá, broskvová a lososová 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000009939
4b5d834304d62ebaef7b533fe54a7575
189 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116703872
11907 CM119070
💰 AKCE
135 Kč
Měrná cena: 8,44 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712319075