Jemné cukrové vajíčka CakeMasters 10 ks

105 Kč Měrná cena: 10,50 Kč / 1 ks
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
105 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
100 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Jemné cukrové vajíčka CakeMasters 10 ks
Cukrová velikonoční vajíčka
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své pečení v kouzelný zážitek s cukrovými vajíčky Cake Masters

Okouzlete své hosty: Dodat vašim dezertům profesionální vzhled nebylo nikdy snazší díky těmto jemným cukrovým dekoracím v oblíbeném motivu.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Precizní detail: Každá cukrová dekorace o rozměru 3,6 x 2,5 cm vnese do vašich dorty okamžitou dávku elegance a něhy.

Okamžitá aplikace: Stačí je vybalit z ochranného boxu a umístit na narozeninový dort, čímž ušetříte čas při zdobení.

Kreativní svoboda: Pro jedinečný vzhled můžete dekorace dozdobit pomocí prachového lesku, který najdete v našem eshopu Sladké potřeby.

Komplexní pomocník: Vše na dort snadno doladíte s našimi cukrářské potřeby, které zajistí, že pečení bude radost.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712319457

Složení: cukr, zahušťovadlo: E 414; MLÉČNÉ PROTEINY, acidifikátor: E 330; Carthamus koncentrát, barviva: E 100, E 120, E 132, E 150d, E 160a, E 172. Může obsahovat stopy LEPKU, VAJEČNÉ a SÓJOVÉ SLOŽKY a OŘECHY.

Nutriční hodnoty na 100 g: energie 1700 kJ / 406 kcal, tuky 0,3 g (z toho celkem mastné kyseliny 0,1 g), sacharidy 99,1 g (z toho cukry 99,1 g), protein 0,5 g, sůl 0,2 g.

Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 4250712319457
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Mini cukrové kytičky
Z NĚMECKA 🇩🇪
108 Kč
Měrná cena: 3 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318900
Cukrová dekorace - SANTÍCI
Z NĚMECKA 🇩🇪
153 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712319327
Tropický leknín cukrová dekorace
Z NĚMECKA 🇩🇪
197 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712336966
12253 CM122530
Z NĚMECKA 🇩🇪
260 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4250712322532
Figurka miminka na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
263 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712379154
Sladké srdíčka
Z NĚMECKA 🇩🇪
164 Kč
Měrná cena: 16,40 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712319501
Cukrová dekorace Dinosauři set 6ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
189 Kč
Měrná cena: 31,50 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712388118
Medvědí závody, cukrová dekorace Cake-Masters 4 ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
142 Kč
Měrná cena: 14,20 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318467
11873 CM118730 removebg
Z NĚMECKA 🇩🇪
132 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318733
Cukrová postavička na dort miminko
Z NĚMECKA 🇩🇪
263 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712379147
Sada dekorací z cukru pro perníkovou chaloupku
Z NĚMECKA 🇩🇪
832 Kč
Měrná cena: 20,29 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712380327
Cukrová dekorace Dívčí koník set 4ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
155 Kč
Měrná cena: 38,75 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712383557