Cukrová dekorace jednorožec a duha 8ks - Gunthart | Skvělé pro Váš domácí dort

96 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
96 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
91 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová dekorace jednorožec a duha 8ks - Gunthart | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Cukrová dekorace jednorožec a duha 8ks - Gunthart ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Cukrová dekorace jednorožec a duha 8ks - Gunthart, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Cukrový jednorožec a duha v jednom balení.
Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 4049583116117
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové dekorace na dort, UFO, vesmír a kosmonauti 6 ks
133 Kč
Měrná cena: 22,17 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622081829
81318d4ed1a851ba904e46bb8d53313e
151 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116702332
Cukrové zdobení 12ks miminko holčička
80 Kč
Měrná cena: 6,67 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516139
efe67485872458ee0663c402332a205c
179 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232774755
3dd6671429f55d12e8c87ad3b597cf35
144 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116702349
983b662b475d00d4e30bc3173b9c8a6d
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4823116709928
39909d852398bb29aff7976a4359057c
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106433
4b5d834304d62ebaef7b533fe54a7575
189 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116703872
9ccfb86cf9fdc0598ac7d0c8baa3ee14
65 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4009853116025
416a9ced6d7408d4e4782b1b091a3565
36 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4823116705753
43f2ecfb4d5196f8bf58d1944387cb63
178 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116703841
Jemné dortové zdobení 16ks, barevné růžičky mini
93 Kč
Měrná cena: 5,81 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143516252