Cukrová květinová vazba na dort, 25 cm - kytice - růže, bílá /18358

320 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
320 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
304 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová květinová vazba na dort, 25 cm - kytice - růže, bílá /18358
Cukrová květinová vazba na dort, 25 cm - kytice - růže, bílá
💰 AKCE

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Kytice na noblesní dort, vyrobena  z cukru

Jemná cukrová ozdoba na dort na dort v grandiozním stylu

Dostanete 1 kytici
Celková délka: cca 25 cm
Výška: cca 5 cm
Šířka: cca 10 cm

Baleno v ochranném boxu pro bezpečnou přepravu. Stačí vybalit a použít na dortu, lze dekorovat prachovým leskem.

Složení: Moučkový cukr, želatina, voda, barvivo: E 100, E 132, E 162, E 163. 

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1700 KJ / 406 kcal
tuky 0,3 g / z toho celkem mastné kyseliny 0,1 g
sacharidy 99,1 g / z toho cukry 99,1 g
protein 0,5 g
sůl 0,2 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 4250712383588
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

416a9ced6d7408d4e4782b1b091a3565
36 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
4823116705753
983b662b475d00d4e30bc3173b9c8a6d
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709928
429f559e2a235dd4d55fdb3ee463beb3
179 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709508
Cukrová dekorace Duhové MAKRONKY 6 ks
Z RAKOUSKA 🇦🇹
82 Kč
Měrná cena: 13,67 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
9100000002293
Cukrové dekorace - 19g - rodina duchů 7 ks (krásné - doporučujeme)
Z RAKOUSKA 🇦🇹
86 Kč
Měrná cena: 452,63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
4250448353138
Cukrové dekorace - 26g Halloween dýně 8 ks
Z RAKOUSKA 🇦🇹
91 Kč
Měrná cena: 350 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4250448347809
Cukrová srdíčka - velká bílá a červená 50ks
177 Kč
Měrná cena: 3,54 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000010003
12254 CM122540
💰 AKCE
216 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322549
6338e42d86de38f2865b4661b73ca744
139 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709485
Cukrové zdobení Halloween 3D MIX 70g
176 Kč
Měrná cena: 251,43 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8721154441953
bfc4ff04f284766243ed2dd932966d0c
💰 AKCE
118 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4049583116315
43f2ecfb4d5196f8bf58d1944387cb63
178 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116703841