Cukrová květinová vazba na dort, 25 cm - kytice - růže, růžové /18357

320 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
320 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
304 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová květinová vazba na dort, 25 cm - kytice - růže, růžové /18357
Cukrová květinová vazba na dort, 25 cm - kytice - růže, růžové
💰 AKCE

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Kytice na noblesní dort, vyrobena  z cukru

Jemná cukrová ozdoba na dort na dort v grandiozním stylu

Dostanete 1 kytici
Celková délka: cca 25 cm
Výška: cca 5 cm
Šířka: cca 10 cm

Baleno v ochranném boxu pro bezpečnou přepravu. Stačí vybalit a použít na dortu, lze dekorovat prachovým leskem.

Složení: Moučkový cukr, želatina, voda, barvivo: E 100, E 132, E 162, E 163. 

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1700 KJ / 406 kcal
tuky 0,3 g / z toho celkem mastné kyseliny 0,1 g
sacharidy 99,1 g / z toho cukry 99,1 g
protein 0,5 g
sůl 0,2 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 4250712383571
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrová srdíčka - malá bílá, žlutá a broskvová 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000009922
aef0df3e6c33ca7976effe2d0f88131e
116 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116707030
d7b4858508aa62743287ab0fc034ebba
101 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117107
104a61d739ca4aa48618637738bf050c
4823116708594
43f2ecfb4d5196f8bf58d1944387cb63
178 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116703841
Vánoční dekorace, cukrová stromečci
💰 AKCE
45 Kč
(–8 %)
Měrná cena: 3,75 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
3.064-26
168591cb7cdb77b28fe9cb8a5c3b76e8
71 Kč
Měrná cena: 5,46 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758698
pucky 20g
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
33336
Cukrová srdíčka - malá bílá, žlutá, růžová a fialová 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000009960
Cukrové kosti - 25g - kostičky z cukru, krvavé
Z RAKOUSKA 🇦🇹
91 Kč
Měrná cena: 364 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (19 ks)
4250448353824
Cukrové mrkvičky 16 ks
💰 AKCE
68 Kč
Měrná cena: 4,25 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516184
6338e42d86de38f2865b4661b73ca744
139 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709485