Cukrová srdíčka - malá bílá, růžová a fialová 50ks

114 Kč Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
114 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
108 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová srdíčka - malá bílá, růžová a fialová 50ks

Detailní popis produktu

Okouzlující cukrová srdíčka pro dokonalé sladké zdobení

Něžný detail pro každou příležitost: Dodejte svým dezertům romantický nádech s jemnou směsí bílých, růžových a fialových srdíček. Náš eshop Sladké potřeby nabízí prvotřídní cukrářské potřeby, se kterými bude každé pečení snadné a zábavné.

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý vizuální efekt: Drobná srdíčka promění obyčejný narozeninový dort v nezapomenutelné sladké dílo.

Univerzální využití: Pastelová srdíčka skvěle dozdobí slavnostní dorty, cupcakes i drobné dezerty na svatby a oslavy.

Snadná aplikace: V nabídce máme vše na dort, přičemž dekorace spolehlivě upevní jedlé potravinářské lepidlo a skvělý kontrast zajistí hladká potahovací hmota na dort.

Parametry a složení

EAN: 5999578440149 | Rozměr: 1,2 cm | Balení: 50 ks

Upozornění: DOPORUČUJEME OSOBNÍ ODBĚR NA POBOČKÁCH. V BALÍCÍCH POSÍLÁME NA VLASTNÍ RIZIKO!

Složení: cukr (EU)(min. 71%), modifikovaný škrob (E1422), voda, glukózový sirup, rostlinný olej (palmový), zahušťovadlo: xanthanová guma (E415), konzervant: sorban draselný (E202), vanilkové aroma, kyselina: kyselina citronová (E330), barviva: Azorubin (E122), Brilantní modř FCF (E133)

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1662 kJ/390 kcal, tuky 5,81 g (z toho nasycené 2,91 g), sacharidy 84,56 g (z toho cukry 76,88 g), bílkoviny 0,004 g, sůl 0,01 g

Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 5999578440149
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

4a78819b2d21cfcd85f73253ee80b8e8
179 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116717121
Cukrové dekorace na dort, UFO, vesmír a kosmonauti 6 ks
133 Kč
Měrná cena: 22,17 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622081829
ce8133de3b31a6c7ffc0bcfd4376207a
109 Kč
Měrná cena: 9,08 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516214
c06cf6146829af4650dca7db2cb831ac
74 Kč
Měrná cena: 9,25 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516351
acb55365574b5faf8862563686af36f9
168 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622082802
Cukrová srdíčka - malá bílá, světle modrá a tmavě modrá 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000009915
Ozdoba z královské glazury - MODRÉ KVÍTEČKA č.22
💰 AKCE
42 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 1,40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
3.047-22
429f559e2a235dd4d55fdb3ee463beb3
179 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709508
ef26caada7f0188d332021645160bcff
83 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4049583117343
Cukrové oči - 25g - očička z cukru
Z RAKOUSKA 🇦🇹
98 Kč
Měrná cena: 392 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (25 ks)
4250448317116
77d8c5eee59dc1b1dd490f164f8af5ec
203 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435035230184
295da117908e90bb079470ffb50a8e39
109 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622033651