Cukrové zdobení 8ks moře - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

74 Kč Měrná cena: 9,25 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
74 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
70 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrové zdobení 8ks moře - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Cukrové zdobení 8ks moře - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Cukrové zdobení 8ks moře - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Cukrové zdobení moře. V balení 8 ks.
Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 8720143516351
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

01d61997f3c9df420f50b1f0efb1b760
125 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583116117
Ozdoba z královské glazury - MODRÉ KVÍTEČKA č.22
💰 AKCE
42 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 1,40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
3.047-22
27d6b30fee5309db1d3d0ed4412b4298
258 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116717114
7b96244c88788f22e5cf3a7c4e4ba7fe
237 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116714823
13256594e43bee41ca31e6cb71d81338
114 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512695137
308303a5eaaed564093bf8315d8c4512
226 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232778265
Jemné dortové zdobení 16ks, barevné růžičky mini
114 Kč
Měrná cena: 7,13 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143516252
Cukrové sněhové vločky, modré lesklé 50ks
191 Kč
Měrná cena: 3,82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000009908
416a9ced6d7408d4e4782b1b091a3565
47 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4823116705753
Cukrové mini růže, 8ks barevné květy 2,5 cm
89 Kč
Měrná cena: 11,13 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516245
Cukrová dekorace Duhové MAKRONKY 6 ks
Z RAKOUSKA 🇦🇹
83 Kč
Měrná cena: 13,83 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
9100000002293
4b5d834304d62ebaef7b533fe54a7575
271 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116703872