Cukrové zdobení srdcové údolí 80g - I LOVE CAKES | Skvělé pro Váš domácí dort

89 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
89 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
85 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrové zdobení srdcové údolí 80g - I LOVE CAKES | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Cukrové zdobení srdcové údolí 80g - I LOVE CAKES ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Cukrové zdobení srdcové údolí 80g - I LOVE CAKES, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Cukrové zdobení Srdcové údolí. Balení 80 g.
Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4823116717527
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové zdobení Spring Colours bílé, růžové, zelené 50g
38 Kč
Měrná cena: 76 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016163
d50b69af9b2714d4ab09634f0109f039
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005747
f6540492abc527ec591c17adfefb51eb
50 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006775
4Cake Cukrové tyčinky zlaté (60 g)
100 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873097
cukrove pusinky ruzove 50 g
77 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005761
Cukrové zdobení na dort Piráti 3 x 23,3g
55 Kč
Měrná cena: 78,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773448
Cukrové perly, světle zelené 5mm 50g
39 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005624
Cukrová srdíčka - velká bílá, žlutá a růžová 50ks
177 Kč
Měrná cena: 3,54 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000010611
Cukrové kuličky, Cars 5mm 80g - černá, modrá, žlutá, červená
66 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102287
Cukrový máček barevný světlý 50g
33 Kč
Měrná cena: 66 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000004405
Cukrová srdíčka - velká bílá, broskvová a červená 50ks
177 Kč
Měrná cena: 3,54 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000010604
Cukrové perly, Kitty 5mm 50g - bílá, šedá, růžová
44 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2025000016354