Cukrový máček, 1mm 50g - bronzová

standardní cena: 42 Kč –4 % 40 Kč Měrná cena: 80 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
40 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
38 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrový máček, 1mm 50g - bronzová
Cukrový máček, 1mm 50g - bronzová
💰 AKCE
42 Kč –4 %

Detailní popis produktu

Dodejte svým sladkým výtvorům elegantní metalický lesk

Zářivý bronzový akcent: Luxusní bronzový cukrový máček o velikosti 1 mm promění každý sváteční i narozeninový dort v opravdové umělecké dílo. Vyzkoušejte toto neodolatelné jedlé zdobení na dort, které povznese vaše domácí pečení na profesionální úroveň.

Proč si produkt zamilujete

Dokonalý metalický efekt: Drobné perličky o průměru 1 mm dodají vašim dezertům sofistikovaný kovový třpyt, kterým okamžitě upoutáte pozornost. Zdobení je ideální volbou pro moderní i klasické dorty.

Všestranné využití: Bronzový máček skvěle drží na krému, polevě i na čerstvých cupcacích, takže s ním snadno ozdobíte drobné zákusky i rozsáhlé slavnostní projekty. Krásně vynikne například v kontrastu, kdy je podkladem tmavá čokoládová poleva.

Jednoduchá a rychlá práce: Během chvilky proměníte obyčejný moučník v luxusní dezert bez nutnosti složitého modelování. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší prémiové cukrářské potřeby a vše na dort pro vaše sladké tvoření.

Parametry a složení

Značka: SweetArt, EU | EAN: 2025000004368

Složení: cukr, škrob (PŠENIČNÝ, kukuřičný), barvivo E172, leštící látka E904, glukózový sirup, rostlinný olej (kokosový, řepkový)

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1602 kJ/377 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 94 g (z toho cukry 75 g), bílkoviny 0 g, sůl 0 g

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 2025000004368
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Jemné bílé 2,5 cm cukrové květy - Prémiové, 20 ks
💰 AKCE
375 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 18,75 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2010000005309
Cukrové zdobení na dort Vesmír 3x23,3g
55 Kč
Měrná cena: 78,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8435599773455
Sladko zdobení na dort, Stavba 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844801094
Cukrové zdobení Orange Cocktail bílé a oranžové 50g
39 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000011816
Cukrový JEDNOROŽEC pro dekoraci dortu 1ks
182 Kč
Měrná cena: 227,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
2010000025505
Cukrové perly, Christmas mix 5mm 80g - bílá, červená, zelená
💰 AKCE
97 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 121,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
6427281102485
Cukrové perly zlaté 5 mm 50g
57 Kč
Měrná cena: 114 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000011809
Cukrové perly Minnie mix 7 mm na dort 50g
47 Kč
Měrná cena: 94 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013049
Slavnostní bílé 2,5 cm cukrové květy - Prémiové, 20 ks
💰 AKCE
356 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 17,80 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2010000005606
Cukrové zdobení Fotbal na dort 3 x 23g
88 Kč
Měrná cena: 125,71 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8435599773424
Cukrový máček tyrkysový perleťový 50g
37 Kč
Měrná cena: 74 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016057
Cukrový máček tyrkysový perleťový a růžový 50g
36 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000014329