Fondán na dort, Modrý (tmavý) - Blue, Vanilkový 1kg

235 Kč Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
235 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
223 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Fondán na dort, Modrý (tmavý) - Blue, Vanilkový 1kg

Detailní popis produktu

Dokonale hladký narozeninový dort v temně modrém odstínu

Objevte profesionální potahování: Plánujete slavnostní pečení a hledáte spolehlivou potahovací hmotu pro reprezentativní dorty? Eshop Sladké potřeby přináší extra tmavě modrý fondán s jemnou vanilkovou chutí, se kterým hravě vytvoříte nezapomenutelný narozeninový dort bez prasklin a záhybů.

Proč si produkt zamilujete

Skvělá elasticita a snadná práce: Hmota je mimořádně poddajná, netrhá se a pro dokonalý výsledek ji snadno rozválíte přes cukrářský váleček na fondán na optimální tloušťku.

Univerzální využití pro kreativní tvorbu: Hmota se hodí pro celistvé potahování i modelování detailů, k čemuž vám poslouží specializované cukrářské potřeby z naší nabídky.

Sytý odstín a skvělá přilnavost: Fondán vytvoří luxusní povrch na dortech zpevněných čokoládovým základem, k jehož přípravě je ideální kvalitní čokoláda na ganache, takže u nás snadno pořídíte vše na dort bez zdlouhavého hledání.

Parametry a složení

Značka: SweetArt | EAN: 8594217874285

Složení: cukr (EU)(min. 69%), glukózový sirup, rostlinný olej (palmový), modifikovaný škrob (E1422), voda, zvlhčující látka: glycerol (E422), zahušťovadlo: xanthanová guma (E415), želatina, konzervant: sorban draselný (E202), vanilkové aroma, kyselina: kyselina citronová (E330), barviva: Brilantní modř FCF (E133), Indigotin (E132), Azorubin (E122). Může obsahovat stopy MANDLÍ.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1728 kJ/409 kcal, tuky 8,3 g (z toho nasycené 4,15 g), sacharidy 83,91 g (z toho cukry 78,11 g), bílkoviny 0,19 g, sůl 0,01 g.

Skladování: Fondán uchovávejte při pokojové teplotě v igelitových sáčcích a uzavřených nádobách, aby nevysychal a netvrdl.

Kategorie: 1000 gramové hmoty
EAN: 8594217874285
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

1kg Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Modrý - Vanilka
308 Kč
Měrná cena: 308 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566812088
990940e64e4ceb55eda5cd1a552844c8
266 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040452417
Fondán na dort, Formix Premium - Mandlový 1kg
245 Kč
Měrná cena: 24,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999566811760
1kg Čokoládová potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bílá
291 Kč
Měrná cena: 291 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566812071
1kg Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bleděmodrý - Vanilka
308 Kč
Měrná cena: 308 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811777
0938b6c682197a2ef6d590b19f6d4f56
266 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040451458
318377254d41f10a6c5e29d2a9c49f3c
267 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040451427
35fa617f6a8d8eed7ae6f3fcb2ab8bfa
279 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040451465
Fondán na dort, Fialový (tmavý) - Violet, Vanilkový 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874308
1kg Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bílý - Citrón
291 Kč
Měrná cena: 291 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566812064
Potahovací hmota na dort, Creativa bílá 1kg
332 Kč
Měrná cena: 33,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8055594990109
1kg Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Červený - Vanilka
308 Kč
Měrná cena: 308 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811487