Fondán na dort, Modrý (tmavý) - Blue, Vanilkový 250g

74 Kč Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
74 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
70 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Fondán na dort, Modrý (tmavý) - Blue, Vanilkový 250g

Detailní popis produktu

Sametově hladký a sytě tmavě modrý povrch pro každý narozeninový dort

Luxusní potahování bez trhání: Špičkový tmavě modrý fondán s jemnou vanilkovou příchutí promění vaše sladké pečení v mistrovské dílo. Náš specializovaný eshop Sladké potřeby přináší tuto mimořádně tvárnou hmotu, se kterou snadno vytvoříte elegantní dorty i moderní narozeninový dort s dokonale hladkým povrchem.

Proč si produkt zamilujete

Vynikající pružnost a snadná manipulace: Hmota se při správné tloušťce netrhá, krásně drží tvar a k perfektnímu uhlazení vám pomůže šikovná cukrářská žehlička na dort.

Všestranné využití pro sladké tvoření: Fondán je ideální volbou pro potahování korpusů i modelaci jednoduchých ozdob, přičemž v naší nabídce snadno vyberete další cukrářské potřeby a kompletní vše na dort.

Krásně sytý odstín s vanilkovým tónem: Tmavě modrá barva dodá dezertům hloubku a v případě potřeby úpravy odstínu skvěle poslouží doplňková gelová barva na potahovací hmotu.

Parametry a složení

Značka: SweetArt | EAN: 8594217874292

Složení: cukr (EU)(min. 69%), glukózový sirup, rostlinný olej (palmový), modifikovaný škrob (E1422), voda, zvlhčující látka: glycerol (E422), zahušťovadlo: xanthanová guma (E415), želatina, konzervant: sorban draselný (E202), vanilkové aroma, kyselina: kyselina citronová (E330), barviva: Brilantní modř FCF (E133), Indigotin (E132), Azorubin (E122). Může obsahovat stopy MANDLÍ.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1728 kJ/409 kcal, tuky 8,3 g (z toho nasycené 4,15 g), sacharidy 83,91 g (z toho cukry 78,11 g), bílkoviny 0,19 g, sůl 0,01 g.

Skladování: Fondán uchovávejte při pokojové teplotě v igelitových sáčcích a uzavřených nádobách, aby nevysychal a netvrdl.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 8594217874292
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

6dd83195612a90fc4ce9a4838b8b72a0
111 Kč
Měrná cena: 44,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514432
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bílá - Mandle
88 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (13 ks)
5999566811494
e7b9d7444f54e6e20dfb2250fec5ab91
111 Kč
Měrná cena: 44,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514777
4d089f37b9b5c3a5fa3170c7185c101e
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040452837
48b037766aaf87643773011021f776ac
💰 AKCE
90 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514531
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Žlutá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566811524
5b778bb2f09b44a4ee62cd76732fb3af
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455463
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bleděmodrá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
5999566811555
5fa291e29f10cd38f112736a097b7828
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455449
2d810acc91688aca6efd5b01a1eae95d
115 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514494
2446f844c8204cc358dc06785afd6bad
111 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512698039
Fondán na dort, Bílý - White, Mandlový 250g
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
6427281100023