Gelová barva tuba Food Colours Royal Blue (30 g) ▹

115 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
115 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
109 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Gelová barva tuba Food Colours Royal Blue (30 g) ▹

Detailní popis produktu

Gelová potravinářská barva je vysoce koncentrovaná a vhodná pro široké využití při pečení a zdobení. Skvěle se hodí k barvení potahovacích a modelovacích hmot, marcipánu, máslových i dalších krémů a dalších cukrářských směsí.

Díky hustší gelové konzistenci se barva snadno dávkuje a rovnoměrně zapracovává do hmoty. Vysoká koncentrace umožňuje dosáhnout výrazného odstínu již s malým množstvím barvy, aniž by se zbytečně měnila konzistence připravované směsi.

Gelovou barvu využijete při zdobení dortů, cupcakes, zákusků, sušenek, cake pops i dalších dezertů. Intenzitu výsledného odstínu lze jednoduše upravit množstvím přidané barvy.

Použití: Malé množství gelové barvy přidejte do potahovací nebo modelovací hmoty, marcipánu, krému či jiné vhodné cukrářské směsi a důkladně zapracujte nebo promíchejte. Barvu přidávejte postupně, dokud nedosáhnete požadované intenzity odstínu. Díky vysoké koncentraci doporučujeme začít s velmi malým množstvím.

Dávkování - návod k použití:
05.2 Ostatní cukrovinky - 4,9 g/kg, 05.4 Dekorace, polevy a náplně - 5 g/kg

Hlavní výhody:

• vysoce koncentrovaná gelová potravinářská barva

• vhodná do potahovacích a modelovacích hmot

• vhodná k barvení marcipánu a krémů

• stačí malé množství pro dosažení výrazného odstínu

• snadné dávkování a rovnoměrné zapracování

• umožňuje regulovat intenzitu výsledné barvy

Složení, co obsahuje produkt - Gelová barva tuba Food Colours Royal Blue 30 g pro cukrářské účely:

glycerin E422, propylenglykol E1520, barviva E133, E122, E102, oxid křemičitý E551, konzervant sroban draselný E202, emulgátor polysorbát 80 E433, regulátor kyselosti kyselina citronová E330

Upozornění: Barviva E122 a E102 mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

Ilustrační foto.

Kategorie: Gelové barvy
EAN: 5902211699415
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

530fd1f8f7e3f5acdc48c3e44ad4bf93
143 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999092901515
996328ea7bbb94d3c3ea2b802977273c
128 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092908408
Gelová barva fialová 20g
81 Kč
Měrná cena: 405 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8051277123567
30c51e413b2ae0dbbddedc73e6b0c148
93 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
070896058829
Gelová barva bílá 20g
81 Kč
Měrná cena: 405 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123499
Gelová barva zelená pastelová, (peppermint) 25g
115 Kč
Měrná cena: 460 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
610370673621
Gelová barva černá 20 g
81 Kč
Měrná cena: 405 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8051277123635
bcb867f1304a01a4dde6a26cc7fea817
102 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512691504
cd656b260784b1f3d5b77cfe73ffbf2d
143 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5015462180264
0d1aac4641a3a2ebd4715329da861378
115 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211699460
Gelová barva červená (Red-Red) 28g
90 Kč
Měrná cena: 321,43 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
070896058102
9ab63afb769a6f57eef0c9facebe5415
64 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
070896058089