Forma na mini quiche s volným dnem - Patisse | Cukrářské potřeby

550 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
550 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
523 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Forma na mini quiche s volným dnem - Patisse | Cukrářské potřeby

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Forma na mini quiche s volným dnem - Patisse ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Forma na mini quiche s volným dnem - Patisse, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Formička na mini quiche s volným dnem. Průměr 10 cm.
Kategorie: Cukrářské potřeby
EAN: 8712187035691
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

f84bfcf11617b8235b1ea304e5756122
💰 AKCE
325 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8594861223101
Vykrajovátko VESELÝ ZAJÍČEK
27 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (16 ks)
FEL-188
5710cbce27a28495a237263416238056
286 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8590838190230
Cukrové perly, Christmas mix 5mm 1kg - zelená, červená, bílá
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000003572
Silikonová forma - Těhotná žena
108 Kč
Měrná cena: 108 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8682397815171
120g Cukrové perly žluté a Football mix 5mm
33 Kč
Měrná cena: 27,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873776
d707a89fe0e4496797b036e23e17e74a
88 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8411922091366
Forma na čokoládové tabulky - klasik od Cake Masters
356 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
CM-11830
Vykrajovátko: Kravička 3,3 x 4,2 cm
💰 AKCE
23 Kč
(–14 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
DS79918072
ab79609a853a2e98418e6b17bf0f9679
74 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590838065200
101 ks vykrajovátek na cukroví a marcipán
366 Kč
Měrná cena: 3,62 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
070896230508
db2095bdb0db8893895f3cf075e8486b
290 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8682397810527