formička 614-20ks ROHLÍČKY velké | Cukrářské potřeby

124 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
124 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
118 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
formička 614-20ks ROHLÍČKY velké | Cukrářské potřeby

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: formička 614-20ks ROHLÍČKY velké ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. formička 614-20ks ROHLÍČKY velké, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Vyklápěcí formičky z pocínovaného plechu ve tvaru rohlíčků.
Kategorie: Tipy pro vánoční pečení cukroví
EAN: 8594021416145
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Německé luxusní sladké vánoční sypání |  Veselý mix s čoko 110 g
💰 AKCE Z RAKOUSKA 🇦🇹
174 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 158,18 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4022500140204
19c61f04ac5f436e846e17410dcd3b81
69 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607990301
7eee1632c8d374a54c35f9cbba01c310
106 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809021749
ddaa43cb27287cfdac81b535e51c3a1e
💰 AKCE
96 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594021411119
Směs na  francouzský Patisserie krém s vanilkou | 1000 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
298 Kč
Měrná cena: 29,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712348419
Termostabilní puding RUF, kdykoliv za pár minut!
Z NĚMECKA 🇩🇪
30 Kč
Měrná cena: 71,43 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4002809022401
Zlaté rolky s perletí a leskem 50g z čokolády
💰 AKCE
88 Kč
Měrná cena: 176 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712317873
Poleva - citrónová 100 g
💰 AKCE
38 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8584002001101
Cukrová dekorace PME Sněhové vločky 12ks
153 Kč
Měrná cena: 12,75 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5061027432859
Kouzelné mlýnky sladký sen
196 Kč
Měrná cena: 65,33 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590132430216