RUF

RUF Pudinkový krém na pečení 42g Termostabilní krém k pečení i nepečení

30 Kč Měrná cena: 71,43 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
30 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
29 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
RUF Pudinkový krém na pečení 42g Termostabilní krém k pečení i nepečení
RUF
Termostabilní puding RUF, kdykoliv za pár minut!
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dokonalý pudinkový krém pro vaše pečení

Získejte profesionální výsledek během okamžiku: S pudinkovým krémem RUF posunete své domácí dorty a dezerty na úroveň špičkové cukrárny díky jednoduché přípravě bez vaření.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Termostabilní vlastnosti: Krém skvěle drží tvar a můžete jej bez obav použít jako náplň do koláčů přímo při pečení v troubě.

Blesková příprava: Stačí smíchat s mlékem a vyšlehat, čímž získáte hladkou konzistenci ideální pro cukrářské potřeby při dekorování.

Univerzální využití: Vytvořte neodolatelný narozeninový dort nebo jemný dezert, který okouzlí každou vaši návštěvu.

Vše na dort na jednom místě: Doplňte krém o další suroviny a najděte vše na dort pohodlně na našem eshopu Sladké potřeby.

Parametry a složení

Značka: RUF | EAN: 4002809022401

Složení: cukr, modifikovaný škrob, zahušťovadlo karagenan, aroma (MLÉKO), sůl, barviva (norbixin, riboflaviny).

Skladování: při pokojové teplotě

Kategorie: Tipy pro vánoční pečení cukroví
EAN: 4002809022401
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Zelené rolky s perletí a leskem 50g z čokolády
Z NĚMECKA 🇩🇪
74 Kč
Měrná cena: 148 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712317866
Cukrové hvězdičky stříbrné 50g
💰 AKCE
35 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2025000005068
Vánoční dekorační sada z cukru, Santa a sob
Z NĚMECKA 🇩🇪
121 Kč
Měrná cena: 806,67 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462171729
42d8efe770b95d8705c5b837d63ff652
70 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607990257
Sada pro dekoraci cukroví Santa Claus
Z NĚMECKA 🇩🇪
82 Kč
Měrná cena: 10,25 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712380341
Zdobení - směs 4v1 Ledové vánoce pro vaše vánoční pečení
128 Kč
Měrná cena: 1 280 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8721154447740
424eadf8a3256fdf663fb9cf9217be64
70 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607990318
d24477e63a9c86a4165a35275f1dc0ae
28 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594021413090
Měděné rolky s perletí a leskem 50g z čokolády
Z NĚMECKA 🇩🇪
74 Kč
Měrná cena: 148 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712317842
Sada jedlých dekorací na cukroví | 12 ks /18506
Z NĚMECKA 🇩🇪
129 Kč
Měrná cena: 10,75 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462148813
2e7b304876e8babb3421a79fbe20a648
185 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607995405