Gelová barva Fractal - Scarlet (30 g) ▹

128 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
128 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
122 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Gelová barva Fractal - Scarlet (30 g) ▹

Detailní popis produktu

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst. Barvu nabíráme v malém množství pomocí párátka (na každé nabrání použijeme nové párátko) a postupně přidáváme, dokud nedocílíme požadovaného odstínu.

Složení, co obsahuje produkt - Gelová barva Fractal - Scarlet 30 g pro cukrářské účely:

glycerin E422, propylenglykol E1520, barvivo E122, protispékavá látka E551, barvivo E104

Kategorie: Gelové barvy
EAN: 5999092908408
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Gelová barva černá 20 g
81 Kč
Měrná cena: 405 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8051277123635
64ce78f53dfaa51c4ba81fb0b4e61856
232 Kč
Měrná cena: 46,40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092909993
a0514500ae472e0ef51ed31f414ff883
133 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5015462180110
Gelová barva tmavá žlutá 20g
81 Kč
Měrná cena: 405 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123680
Gelová barva oranžová 20g
81 Kč
Měrná cena: 405 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123482
Gelová barva vínově fialová, (grape violet) 25g
98 Kč
Měrná cena: 392 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
610370673454
50786b1bb71112472f533ddcae5d3f6c
114 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512691467
Gelová pastelová barva žlutá Narciska (daffodil) 25g
126 Kč
Měrná cena: 504 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
610370673522
4e8a5beecb902ca23ae6e26c01b19932
659 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512691443
51557459fa72793d386c2ca180a6b809
115 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211699439
Gelová barva červená ruby (ruby red) 25g
125 Kč
Měrná cena: 500 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
610370673249
0c9e7e13d5885bb06273f37d0e1c5ad0
90 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
070896058799