Gelová barva žlutá 30g - FunCakes | Cukrářské potřeby

114 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
114 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
108 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Gelová barva žlutá 30g - FunCakes | Cukrářské potřeby

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Gelová barva žlutá 30g - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Gelová barva žlutá 30g - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Gelová barva pro barvení těst, krémů a potahovacích hmot. 30 g v balení.
Kategorie: Gelové barvy
EAN: 8720512691467
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Gelová barva žloutkově žlutá, (egg yellow) 25g
115 Kč
Měrná cena: 460 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
610370673164
324721a7fc7205b61591629e9eab03c5
89 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
070896058782
1e8519c06f4aaad80c547240f8a4afff
115 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211699446
de929292ea9ce0c872459c76ed6a15d2
133 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5015462180080
4e8a5beecb902ca23ae6e26c01b19932
659 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512691443
cd656b260784b1f3d5b77cfe73ffbf2d
143 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5015462180264
4db3d8c839578af7c9bb62a3630718aa
115 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211699422
Gelová barva žlutá 20g
81 Kč
Měrná cena: 405 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123512
Gelová barva pro cukráře, bílá - White Snow 50g
123 Kč
Měrná cena: 246 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092903281
10cb279ee94575da035eacce5bb49dad
907 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700000509104
e232f90f17492814adcd5bcd632df2ba
90 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512691580
bdc1f7c321eaaa23620df2abbc6cb0a4
101 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622068127