Jedlá DUHA, cukrová dekorace na dort 1ks /16930

155 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
155 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
147 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Jedlá DUHA, cukrová dekorace na dort 1ks /16930
16930 CM169300 (1)
💰 AKCE

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Jemná cukrová ozdoba na dort v tématu JEDNOROŽEC

Rozměry dekorace: 8 x 10 cm + dřevěný zápich cca 4 cm.

Baleno v ochranném boxu pro bezpečnou přepravu. Stačí vybalit a zapíchnout do dortu, lze dekorovat prachovým leskem.

Složení: cukr, zahušťovadlo: E 414; MLÉČNÉ PROTEINY, acidifikátor: E 330; Carthamus koncentrát, barviva: E 100, E 120, E 132, E 150d, E 160a, E 172. Může obsahovat stopy lepku, vaječné a sójové složky a ořechy.

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1700 KJ / 406 kcal
tuky 0,3 g / z toho celkem mastné kyseliny 0,1 g
sacharidy 99,1 g / z toho cukry 99,1 g
protein 0,5 g
sůl 0,2 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 4250712369308
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové oči - 25g - očička z cukru
Z RAKOUSKA 🇦🇹
97 Kč
Měrná cena: 388 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (25 ks)
4250448317116
3dd6671429f55d12e8c87ad3b597cf35
144 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116702349
efe67485872458ee0663c402332a205c
179 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232774755
81318d4ed1a851ba904e46bb8d53313e
151 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116702332
e24159957ea23c353321cd550d00b1f2
206 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001304180
bfc4ff04f284766243ed2dd932966d0c
💰 AKCE
118 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4049583116315
Cukrové sněhové vločky, modré lesklé 50ks
191 Kč
Měrná cena: 3,82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000009908
Jemné dortové zdobení 16ks, barevné růžičky mini
93 Kč
Měrná cena: 5,81 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516252
308303a5eaaed564093bf8315d8c4512
158 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232778265
Cukrová dekorace Duhové MAKRONKY 6 ks
Z RAKOUSKA 🇦🇹
82 Kč
Měrná cena: 13,67 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
9100000002293
6338e42d86de38f2865b4661b73ca744
139 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709485
Cukrové dekorace bílý květ s růžovým dekorem 32 ks
90 Kč
Měrná cena: 2,81 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512695793