Detailní popis produktu
Kleště na Cake Pops usnadní tvarování stejnoměrných kuliček z připravené hmoty. Díky jednoduchému mechanismu rychle vytvoříte pravidelné porce vhodné pro další zdobení a napichování na tyčinky. Výroba Cake Pops je tak rychlejší, jednodušší a výsledné kuličky působí jednotně.
Použití je velmi jednoduché – do kulaté části kleští vložíte potřebné množství hmoty, kleště sevřete a následně vytvořenou kuličku vyjmete. Díky tomu je práce rychlejší a odpadá zdlouhavé ruční odměřování jednotlivých porcí.
Hotové kuličky můžete dále napíchnout na tyčinky, namáčet do čokolády nebo polevy a dozdobit cukrovými posypy, oříšky či dalšími dekoracemi. Kleště se hodí při domácím pečení i při přípravě většího množství Cake Pops na oslavy, svatby nebo jiné příležitosti.
Hlavní vlastnosti:
• usnadňují tvarování pravidelných kuliček
• pomáhají vytvářet stejně velké porce
• urychlují přípravu většího množství Cake Pops
• jednoduché a pohodlné použití
• omezuje nutnost ručního odměřování hmoty
• vhodné pro domácí i cukrářské použití
Průměr: 3 cm
Délka: 16 cm
Ilustrační foto.
| Kategorie: | CakePops |
|---|---|
| EAN: | 8434581027880 |
| FOTOGRAFIE: | Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů. |
| Prodávající: | Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)