LAPED

Cena

99 Kč881 Kč
199881

Řazení produktů

Výpis produktů

Černá italská hmota na potahování dortu 1 kg
💰 AKCE
189 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 18,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
LAPWONBL-1
Červená italská hmota na potahování dortu 1 kg
199 Kč
Měrná cena: 19,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
LAPWONCE-1
Původ: Vyrobeno v Itálii, což zaručuje vysokou kvalitu a tradiční řemeslné zpracování. S touto prémiovou potahovací hmotou LAPED se vaše cukrářské projekty stanou snadnějšími a zábavnějšími. Užijte si radost z tvorby a potěšte své blízké nádhernými a chutnými dorty.  Složení: cukr, qlukózový sirup, voda, rafinované a plně ztužené rostlinné tuky (palma, bavlna, kokos, světlice barvířská, slunečnice, babassu, bambucké máslo a máslo illipe, v různém poměru), stabilizátory E414, E466, E412, emulgátor E422, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, barvivo E171, aroma.   Nutriční hodnoty na 100g: energetická hodnota 1577 kJ/389 kcal, tuky 4,7 g - z toho nasycené mastné kyseliny 3,5 g, sacharidy 87,8 g - z toho cukry 80,2 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.  Doporučení: před prací doporučujeme jemně zaprášit pracovní plochu práškovým cukrem nebo škrobem. Nespotřebovanou hmotu uchovávejte dobře uzavřenou, aby nedocházelo k osychání.
880 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-LAPWON-5
Růžová italská hmota na potahování dortu 1 kg
💰 AKCE
189 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 18,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
LAPWONRU-1
Modrá italská hmota na potahování dortu 1 kg
199 Kč
Měrná cena: 19,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
LAPWONMO-1
Zelená italská hmota na potahování dortu 1 kg
199 Kč
Měrná cena: 19,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
LAPWONZE-1
Žlutá italská hmota na potahování dortu 1 kg
💰 AKCE
100 Kč
(–49 %)
Měrná cena: 10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
LAPWONZL-1

Ovládací prvky výpisu

7 položek celkem