Lesklé sytě fialové, cukrářské floristické drátky 0,812 mm Cake Masters, 50 ks 24G

91 Kč Měrná cena: 1,82 Kč / 1 ks
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
91 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
86 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Lesklé sytě fialové, cukrářské floristické drátky 0,812 mm Cake Masters, 50 ks 24G
Lesklé sytě fialové, cukrářské floristické drátky 0,812 mm Cake Masters, 50 ks 24G
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Drátky pro cukrářské potřeby a výrobu květinových dekorací na dorty

Floristické drátky 24G - síla 0,812 mm, barva sytá lesklá fialová

Délka cca 36 cm

Počet kusů v balení: 50 ks

Použité foto je pouze ilustračního charakteru, odstín a síla se liší.

Profesionální sytě fialový floristický drát na výrobu cukrových květin.

Chystáte slavnostní nebo svatební dort a potřebujete vyrábět dortové kytice, vazby a květinky?

Cukrářský aranžovací drát, je tenký, neomotaný floristickou páskou, síla drátků je uvedena v horní části popisku, povrch lakovaný matnou barvou vhodnou pro styk s potravinou a dortem. Vzhledem k tomu že výrobek je dekoračního charakteru, při aplikaci do moučníků je i tak třeba použít brčko určené na pití, to zasunout do moučníku a teprve pak zastrčit vytvořenou dekoraci aby se neuvolňovalo barvivo do korpusu a krému vašeho dortu.

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Floristické potřeby
EAN: 4250712336478

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Lesklé sytě růžové, cukrářské floristické drátky 0,812 mm Cake Masters, 50 ks 24G
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
Měrná cena: 0,96 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712336461
Lesklé sytě červené, cukrářské floristické drátky 0,812 mm Cake Masters, 50 ks 24G
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
Měrná cena: 0,96 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
4250712336447
Matné sytě růžové, cukrářské floristické drátky 0,812 mm Cake Masters, 50 ks 24G
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
Měrná cena: 0,96 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712336331
Zelené, cukrářské floristické drátky 0,04 mm Cake Masters, 100 ks 26G
Z NĚMECKA 🇩🇪
68 Kč
Měrná cena: 0,68 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
4250712322716
Zelené, cukrářské floristické drátky 1,02 mm Cake Masters, 50 ks 18G
Z NĚMECKA 🇩🇪
73 Kč
Měrná cena: 1,46 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712323409