Manner Tyčinka lískový oříšek 30 x 30 g

649 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
649 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
617 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Manner Tyčinka lískový oříšek 30 x 30 g

Detailní popis produktu

Manner Tyčinka lískový oříšek 30 x 30 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Manner Tyčinka lískový oříšek 30 x 30 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Oplatky a malé oplatky, též obsahující kakao, též plněné (kromě zcela nebo částečně polévané nebo potažené čokoládou nebo jinými přípravky obsahujícími kakao, slaných a s obsahem vody > 10 % hmotnostních)

Složení produktu Manner Tyčinka lískový oříšek 30 x 30 g:


#ShowMore#

Složení: cukr, PŠENIČNÁ MOUKAa, rostlinné tuky (kokosový, palmový), LÍSKOVÉ OŘECHY(12% v krému), odtučněný kakaový prášek, emulgátor: SOJOVÝ LECITIN, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný, sůl, přírodní aroma. Může obsahovat stopy JINÝCH SUCHÝCH SKOŘÁPKOVÝCH PLODŮ a MLÉČNÉ součásti. Uchovávat při pokojové teplotě a v suchu.

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Skořápkové plody a výrobky z nich, Sójové boby a výrobky z nich, Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich; Může obsahovat: Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Manner Tyčinka lískový oříšek 30 x 30 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 8686kJ, Bílkoviny 5,5g, Tuky 23,6g, Mastné kyseliny nasycené 15g, Sacharidy 63,1g, Sůl 0,1g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 30g, Počet porcí v balení: 30

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu
VÝROBCE
Josef Manner & Comp AG, Wilhelminenstrasse 6, 1170 Wien
Kategorie: Oplatky, sušenky a sladké keksi
EAN: 9000331605111
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 66
Kód výrobce: 480.48
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

86127338d7b14fe456973b7bb1c44674
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8592381184575
Kandované citronové kostky 6 mm 100g
33 Kč
Měrná cena: 33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017733
ee727f99c2113310b52bd5341f21b56d
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
8592381190026
Sladké zdobení - křupavé TŘEŠNĚ 20g
Z NĚMECKA 🇩🇪
61 Kč
Měrná cena: 305 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712304712
Silikonová forma na 6 velikonočních vajíček
138 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8590838227660
Sladké zdobení - křupavé kousky POMERANČE 20g /10861
Z NĚMECKA 🇩🇪
60 Kč
Měrná cena: 3 000 Kč / 1000 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712308611
Kandované třešně černé 100g
75 Kč
Měrná cena: 75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017719
fdd0dd75745e4054a0fe2e26712b8131
84 Kč
Měrná cena: 7 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4064285106495
Cukrové zdobení - Fialové perly 60g
Z NĚMECKA 🇩🇪
66 Kč
Měrná cena: 110 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712372292
Mango křupky 20g
Z NĚMECKA 🇩🇪
60 Kč
Měrná cena: 300 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712308598