Meruňkový džem, hladký na cukroví 370 g

69 Kč Měrná cena: 18,65 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
69 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
66 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Meruňkový džem, hladký na cukroví 370 g
Meruňkový džem, hladký na cukroví 370 g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Francouzský meruňkový džem pro dokonalé pečení a plnění dortů

Neodolatelná ovocná chuť: Tradiční francouzský meruňkový džem dodá vašim dezertům svěží a plnou ovocnou chuť. Prozkoumejte náš eshop Sladké potřeby a pozvedněte své pečení na novou úroveň.

Proč si produkt zamilujete

Poctivý podíl ovoce: Díky přípravě z 50 g ovoce na 100 g výrobku získá každý korpus, k jehož upečení vám pomůže kvalitní dortová forma na pečení, skvělou vláčnost.

Pohodlné nanášení: Jemná textura se výborně roztírá mezi vrstvami korpusu, s čímž vám spolehlivě pomůže nerezová cukrářská špachtle na krémy.

Univerzální cukrářské využití: Džem tvoří ideální chuťovou mezivrstvu pod krém i tam, kde se následně aplikuje elastická potahovací hmota na dort, když chystáte slavnostní narozeninový dort. Náš sortiment vám nabízí specializované cukrářské potřeby a kompletní výbavu pro vše na dort i originální dorty.

Parametry a složení

Značka: Carrefour Original | EAN: 3270190114895

Ovocný podíl: Připraveno z 50 g ovoce na 100 g výrobku.

Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 1066 kJ / 251 kcal, sacharidy 62 g, z toho cukry 59 g, vláknina 1,5 g, sůl 0,02 g.

Distributor: Interdis - TSA 91431 - 91343 MASSY Cedex - France

Kategorie: Tipy pro vánoční pečení cukroví
EAN: 3270190114895
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

2e7b304876e8babb3421a79fbe20a648
185 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607995405
559baa89c0e25a955b63b4e65c84019a
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6941301070030
Ovocná náplň Linecká rybízová 1kg
168 Kč
Měrná cena: 16,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
HLAVAC-0571
86d05da1129920fd8555bd6df20fd302
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594021417487
Formičky teflonové Rohlíčky (10 ks) ▹
73 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595146409388
9ce7cdd9509e1922e52fba6a14114023
70 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607990325
767200c822ec6c61efca097b4e906875
104 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594021417333
Zlaté rolky s perletí a leskem 50g z čokolády
💰 AKCE
88 Kč
Měrná cena: 176 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712317873
dcc39c7031734fb19adf65b2b1ca6f4c
23 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607934954
6c5068e390e3c4fb96915fa5675c483d
29 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607918008
c6c20e31a1c4c4f8d85a72359c52913e
303 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594021417777
1925db35ee7e6485e21e64345a36a951
65 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607990158