Cukrářská sada stěrka, váleček a šlehací metla zelená s vánočním motivem (3 ks) ▹

276 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
276 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
262 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrářská sada stěrka, váleček a šlehací metla zelená s vánočním motivem (3 ks) ▹

Detailní popis produktu

Cukrářská sada s vánočním motivem obsahuje tři praktické kuchyňské pomůcky – stěrku, váleček a šlehací metlu. Tato sada je ideální pro přípravu vánočního cukroví, dortů a dalších sladkých dobrot. Každý kus je zdoben vánočním designem, který navodí tu pravou sváteční atmosféru při pečení.

Délka stěrky: 20 cm

Délka válečku (s držadly): 22,5 cm

Délka metly: 23 cm

Kategorie: Tipy pro vánoční pečení cukroví
EAN: 6941301070030
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

df4328d86dc8b69c2f3baa287d06356f
202 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030095579
6bb5891b0fe20cb537ee0cc2a4d214d3
💰 AKCE
155 Kč
(–15 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
APO-719
615a18a69da13af6833791c819478ffe
202 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000002012
267ce23eb1fa1b514055ba45652cdd20
💰 AKCE
34 Kč
(–15 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594021414325
Zlaté rolky s perletí a leskem 50g z čokolády
💰 AKCE
112 Kč
Měrná cena: 224 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712317873
Jedlé květy - modré a bílé 8ks
81 Kč
Měrná cena: 10,13 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599765948
16b52e693c320c889e382b6066f81694
234 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6941301070146
94e839e5cb4a0c691359f5f1f8d1d746
124 Kč
Měrná cena: 335,14 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285111796
Alvarak Silikonová stěrka kuchyňská s motivem modrého muffinu 30x6cm /SK-41 D
💰 AKCE
106 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
SK-41 D
Čokoládový krém 450g
💰 AKCE
210 Kč
Měrná cena: 46,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514449
Cukrová dekorace PME Sněhové vločky 12ks
153 Kč
Měrná cena: 12,75 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5061027432859
Cukrové perly zlaté velké 50g
70 Kč
Měrná cena: 140 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000004900