Zmrzlinové oplatky srdce 200 ks

378 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
378 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
359 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zmrzlinové oplatky srdce 200 ks

Detailní popis produktu


Složení produktu METRO Chef Zmrzlinové oplatky srdce 200 ks:


PŠENIČNÁ MOUKA, cukr, PŠENIČNÝ ŠKROB, kokosový tuk, emulgátor: SÓJOVÝ LECITIN, aroma, sůl, kypřicí látka: uhličitan sodný, může obsahovat: ořechy

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, Sójové boby a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - METRO Chef Zmrzlinové oplatky srdce 200 ks / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1793kJ, Bílkoviny 7,3g, Tuky 5,5g, Mastné kyseliny nasycené 4,1g, Sacharidy 85g, Cukry 37g, Sůl 0,34g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 700g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu, dobře uzavřené; chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.
VÝROBCE
Stenger Waffeln GmbH, Nikolaus-Otto-Str. 12, 56727 ?????, ?????????
Kategorie: Cukrovinky
EAN: 4337182221616
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 3
Kód výrobce: 279.89
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

4e64cb35e533b61fda459ecdd470bdf3
170 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277120689
Mandlová pasta 100% Nébar 180g
209 Kč
Měrná cena: 116,11 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774118
Sladké zdobení - křupavé BRUSINKY 20g
Z NĚMECKA 🇩🇪
61 Kč
Měrná cena: 305 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712308574
Silikonová forma na 15 mini velikonočních vajíček
108 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8590838227677
Pistáciová pasta 100% Nébar 180g
366 Kč
Měrná cena: 203,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774156
100g Kandované pomerančové kostky
54 Kč
Měrná cena: 54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000015500
93c60173fc3945b22de235d71f5e8b20
56 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232777794
Sladké zdobení - křupavé JAHODY 20g
Z NĚMECKA 🇩🇪
61 Kč
Měrná cena: 305 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712304675
8f7e061d928929e8cc16d2eebcaacd32
131 Kč
Měrná cena: 10,92 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242830512
Kandované třešně červené 100g
73 Kč
Měrná cena: 73 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017702