Mini čokoládové tabulky, dekorační mix na dorty, 18 ks

156 Kč Měrná cena: 8,67 Kč / 1 ks
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
156 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
148 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Mini čokoládové tabulky, dekorační mix na dorty, 18 ks
Mini čokoládové tabulky, dekorační mix na dorty, 18 ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Stylové mini čokoládové tabulky pro neodolatelné zdobení dezertů

Dodejte sladkostem moderní šmrnc: Elegantní mini čokoládové tabulky Cake-Masters v pestrém mixu hořké, mléčné a bílé čokolády posunou vaše domácí pečení i slavnostní dorty na novou úroveň. Specializovaný eshop Sladké potřeby přináší tuto detailně zpracovanou dekoraci, která zajistí lákavý vzhled každého sladkého tvoření.

Proč si produkt zamilujete

Tři druhy čokolády v balení: Harmonická kombinace tří příchutí vytváří skvělý kontrast na povrchu dezertů, kde jako podklad skvěle poslouží prémiová čokoládová poleva.

Pevná a stabilní struktura: Tabulky spolehlivě drží svůj tvar při manipulaci a výborně doplní jemný krém, na který se hodí nerezová cukrářská zdobicí špička.

Rychlé zdobení bez námahy: Snadno a rychle vytvoříte originální narozeninový dort, při jehož úpravě vám práci usnadní otočný stojan na dort. Získáte tak spolehlivé cukrářské potřeby a kompletní inspiraci pro vše na dort.

Parametry

Značka: Cake-Masters | EAN: 4250712395444

Obsah balení: 18 ks | Hmotnost: 0,09 kg

Rozměry balení: 8 × 4 × 12 cm

Foto: ilustrační, vzhled obalu se může lišit od vyobrazení na fotografii

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 4250712395444
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládové hobliny bílé na dort 80g
74 Kč
Měrná cena: 92,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870935
Čokoládová dekorace Bristle jehličky tmavé 50g
52 Kč
Měrná cena: 104 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000039068
Čokoládové koule bílo-fialové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705517
Čokoládové koule červené 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705562
Čokoládové koule černé 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704435
Šupiny z polevy růžové na zdobení dortů 50g
💰 AKCE
26 Kč
(–3 %)
Měrná cena: 52 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
2025000005808
Zapékací 50% čokoládová dekorace 100g, tmavá - pucky
💰 AKCE
47 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 47 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
4002809945366
Žluté šupiny z polevy na dort 50g
27 Kč
Měrná cena: 54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000008984
Čokoládové koule perleťové modré 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704930
Čokoládové koule stříbrno-zlaté a růžové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709553